2726
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2803 بازدید | 532 پست
برا من بگیرخوندم 

متن آیه
قُلْ لِلْمُخَلَّفِينَ مِنَ الْأَعْرَابِ سَتُدْعَوْنَ إِلَىٰ قَوْمٍ أُولِي بَأْسٍ شَدِيدٍ تُقَاتِلُونَهُمْ أَوْ يُسْلِمُونَ ۖ فَإِنْ تُطِيعُوا يُؤْتِكُمُ اللَّهُ أَجْرًا حَسَنًا ۖ وَإِنْ تَتَوَلَّوْا كَمَا تَوَلَّيْتُمْ مِنْ قَبْلُ يُعَذِّبْكُمْ عَذَابًا أَلِيمًا
با اعرابی که (از جنگ) باز نهاده شدند بگو: (اگر به حقیقت قصد متابعت دارید) به زودی برای جنگ با قومی شجاع و نیرومند (فارس و روم) دعوت می‌شوید که با آنها یا جنگ و مبارزه کنید یا آنکه مسلمان شوند. اگر اطاعت کردید خدا به شما اجر نیکو خواهد داد و اگر نافرمانی کنید چنانکه از این پیش (در حدیبیّه) مخالفت کردید خدا شما را به عذابی دردناک معذّب خواهد کرد.

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است دچار سختي و عذاب خواهيد شد در آخر هم به نتيجه اي که مي خواهيد نمي رسيد.

نتیجه ازدواج
بد است زندگي سراسر سختي و عذاب خواهيد داشت ترک شود.

نتیجه معامله
بد است سختي و رنج زيادي خواهيد برد و در آخر هم به نتيجه دلخواه نمي رسيد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظرفیت تکمیل❤❤❤❤❤

عزیزم برای من بگیر توروخدا

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2728
متن آیه يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُخَلَّدُونَ و پسرانی زیبا که حسن و جوانیشان همیشگی و ابدی است ...

اسی منم میخوام     ازاول تاپیک هستم برای همه انجام دادی جزمن   

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
اگه زحمتی نمی باشد بنده

متن آیه
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ ص ۚ وَالْقُرْآنِ ذِي الذِّكْرِ
ص (رمز خدا و رسول است یا اشاره است به صمد و صانع و صادق از اسماء الهی یا به صفیّ و مصطفی که القاب پیغمبر است) قسم به قرآن صاحب مقام ذکر (و عزّت و شرافت و پند آموز عالمیان).

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است از مشکلات نترسيد و با توکل بخدا اقدام کنيد.

نتیجه ازدواج
خوب است با توکل بخدا اقدام کنيد ومشکلات هم در اوائل ازدواج طبيعي است فقط نبايد از آن بترسيد.

نتیجه معامله
سود خوبي دارد و به زحمتش مي ارزد با توکل بخدا انجام بده.

اسی منم میخوام     ازاول تاپیک هستم برای همه انجام دادی جزمن    

متن آیه
ثَمَانِيَةَ أَزْوَاجٍ ۖ مِنَ الضَّأْنِ اثْنَيْنِ وَمِنَ الْمَعْزِ اثْنَيْنِ ۗ قُلْ آلذَّكَرَيْنِ حَرَّمَ أَمِ الْأُنْثَيَيْنِ أَمَّا اشْتَمَلَتْ عَلَيْهِ أَرْحَامُ الْأُنْثَيَيْنِ ۖ نَبِّئُونِي بِعِلْمٍ إِنْ كُنْتُمْ صَادِقِينَ
(برای شما بندگان) هشت جفت، از جنس برّه دو صنف (نر و ماده) و از جنس بز دو صنف (آفرید و حلال کرد) . بگو: آیا از این دو جنس نر یا ماده یا بچه‌ای که در شکم ماده‌هاست کدام یک را خدا حرام کرده است؟شما به من مدرک قطعی ارائه دهید اگر راست می‌گویید.

نتیجه استخاره
اختيار با توست

نتیجه کلی
ميانه خوب است با بررسي همه ي جوانب با اهل خبره اقدام کنيد.

نتیجه ازدواج
ميانه خوب است با تحقيق و بر رسي همه ي جوانب و مسائل و تمام کردن حرفهايتان اقدام کنيد.

نتیجه معامله
در صورت بر رسي همه ي جوانب و تنظيم يک قرار داد با لحاظ همه ي مسائل خوب است و الا خير.

متن آیه يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُخَلَّدُونَ و پسرانی زیبا که حسن و جوانیشان همیشگی و ابدی است ...

الهی خیرببینی خیلی دودل بودم مرسی ازت مهربونم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2706