2410
2553
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2801 بازدید | 532 پست
برا من بگیر لطفا 2 بار چون بین دونفر موندم ..فرستادم اماده ام بگیر

متن آیه
فَبِمَا نَقْضِهِمْ مِيثَاقَهُمْ وَكُفْرِهِمْ بِآيَاتِ اللَّهِ وَقَتْلِهِمُ الْأَنْبِيَاءَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَقَوْلِهِمْ قُلُوبُنَا غُلْفٌ ۚ بَلْ طَبَعَ اللَّهُ عَلَيْهَا بِكُفْرِهِمْ فَلَا يُؤْمِنُونَ إِلَّا قَلِيلًا
پس چون پیمان شکستند و به آیات خدا کافر شدند و پیغمبران را به ناحق کشتند و (همه این قبایح به جای آوردند) بدین عذر که گفتند: دلهای ما در پرده است (و دروغ گفتند) بلکه خدا به سبب کفر، آنها را مهر بر دل نهاد، که به جز اندکی ایمان نیاورند؛

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است دچار افراد بسيار بدي خواهيد شد ترک کنيد.

نتیجه ازدواج
بسيار بد است اصلا انجام ندهيد که به شدت پشيمان خواهيد شد.

نتیجه معامله
طرفهاي شما آدمهاي کلاهبرداري هستند اصلا انجام ندهيد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه برا منم بگیری

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه
2456
بچه ها ظرفیت محدوده هر کی میخواد زود تر بگه 

برامن میشه بگیری خیلی گیرم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
من لطفا😍

متن آیه
وَإِنْ أَرَدْتُمُ اسْتِبْدَالَ زَوْجٍ مَكَانَ زَوْجٍ وَآتَيْتُمْ إِحْدَاهُنَّ قِنْطَارًا فَلَا تَأْخُذُوا مِنْهُ شَيْئًا ۚ أَتَأْخُذُونَهُ بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِينًا
و اگر خواستید زنی را رها کرده و زنی دیگر اختیار نمایید و مال بسیار مهر او کرده‌اید نباید چیزی از مهر او بازگیرید، آیا به وسیله تهمت زدن به زن و گناهی آشکار مهر او را می‌گیرید؟!

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است مورد تهمت و بهتان قرار مي گيريد و پشيمان خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
صبر کن خيري در اين ازدواج نيست انشاءالله مورد بهتري نصيب خواهد شد.

نتیجه معامله
زياد به ظاهر توجه نکن ضرر مي کني.

2714
برامن میشه بگیری خیلی گیرم

متن آیه
يَطُوفُ عَلَيْهِمْ وِلْدَانٌ مُخَلَّدُونَ
و پسرانی زیبا که حسن و جوانیشان همیشگی و ابدی است گرد آنها به خدمت می‌گردند.

نتیجه استخاره
حتما انجام بده

نتیجه کلی
بسيار خوب است به همه ي اهدافي که در نظر داريد مي رسيد و باعث گشايش در کارتان مي شود.

نتیجه ازدواج
انشاءالله که مبارک است مورد خوبي را انتخاب کرده ايد باعث آرامش شما در زندگي است.

نتیجه معامله
منفعت خوبي نصيبتان خواهد شد با توکل بخدا اقدام کنيد.

عزیزم برای منم بگیر خواهش 

وقتی پایین ترینم،خدا امید من است،وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم،خدا نیروی من است،وقتی غمگین ترینم،خدا آرام جان من است.
2706