1428
1363
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2626 بازدید | 534 پست
من😄😀

متن آیه
ذَٰلِكُمُ اللَّهُ رَبُّكُمْ ۖ لَا إِلَٰهَ إِلَّا هُوَ ۖ خَالِقُ كُلِّ شَيْءٍ فَاعْبُدُوهُ ۚ وَهُوَ عَلَىٰ كُلِّ شَيْءٍ وَكِيلٌ
این است (وصف) پروردگار شما، که جز او هیچ خدایی نیست، آفریننده هر چیز است، پس او را پرستش کنید، و او نگهبان همه موجودات است.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با توکل بخدا اقدام کنيد و در انجام واجبات ديني کوشا باشيد.

نتیجه ازدواج
خوب است همه ي مطالب را در اول کار بگوييد و با توکل بخدا اقدام کنيد.

نتیجه معامله
با توکل بخدا و با حفظ موازين شرعي اقدام کنيد انشاءالله سود خواهيد برد.

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

برا من بگیر لطفا 2 بار چون بین دونفر موندم ..فرستادم اماده ام بگیر

متن آیه
وَهُدُوا إِلَى الطَّيِّبِ مِنَ الْقَوْلِ وَهُدُوا إِلَىٰ صِرَاطِ الْحَمِيدِ
و به گفتار خوش و طریق خدای ستوده هدایت شوند.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با توکل بخدا اقدام کنيد به اهدافتان خواهيد رسيد.

نتیجه ازدواج
خوب است انسان مگر از ازدواج چه چيزي مي خواهد با توکل بخدا اقدام کنيد.

نتیجه معامله
خوب است با مشورت با افراد خبره سود بهتري نصيبتان خواهد شد.

1432

من پریودم اخه ...نمیشه برا منم خودت بگیری 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
ظرفیت یه نفر دیگه تکمیله

منننننن منننننننن  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
1376
متن آیه وَهُدُوا إِلَى الطَّيِّبِ مِنَ الْقَوْلِ وَهُدُوا إِلَىٰ صِرَاطِ الْحَمِيدِ و به گفتار خوش و ...

اون یکی چی ..مرسی ازت 

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
برا من بگیر لطفا 2 بار چون بین دونفر موندم ..فرستادم اماده ام بگیر

متن آیه
فَبِمَا نَقْضِهِمْ مِيثَاقَهُمْ وَكُفْرِهِمْ بِآيَاتِ اللَّهِ وَقَتْلِهِمُ الْأَنْبِيَاءَ بِغَيْرِ حَقٍّ وَقَوْلِهِمْ قُلُوبُنَا غُلْفٌ ۚ بَلْ طَبَعَ اللَّهُ عَلَيْهَا بِكُفْرِهِمْ فَلَا يُؤْمِنُونَ إِلَّا قَلِيلًا
پس چون پیمان شکستند و به آیات خدا کافر شدند و پیغمبران را به ناحق کشتند و (همه این قبایح به جای آوردند) بدین عذر که گفتند: دلهای ما در پرده است (و دروغ گفتند) بلکه خدا به سبب کفر، آنها را مهر بر دل نهاد، که به جز اندکی ایمان نیاورند؛

نتیجه استخاره
هرگز انجام نده

نتیجه کلی
بسيار بد است دچار افراد بسيار بدي خواهيد شد ترک کنيد.

نتیجه ازدواج
بسيار بد است اصلا انجام ندهيد که به شدت پشيمان خواهيد شد.

نتیجه معامله
طرفهاي شما آدمهاي کلاهبرداري هستند اصلا انجام ندهيد.

بچه ها ظرفیت محدوده هر کی میخواد زود تر بگه 

برامن میشه بگیری خیلی گیرم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
1396
میشه برا منم بگیری

عزیزم انشالله بزودی مامان میشی  

علمدارنیامد💔از "یاحُسین" تا "باحُسین" فقط یک نقطه فاصله است،کوفیان هم "یاحُسین" میگفتند اما "باحُسین" نماندند 💚الحق که به تو نام قمر می آید ای ماه ترین عموی دنیاعباس 💚
متن آیه فَبِمَا نَقْضِهِمْ مِيثَاقَهُمْ وَكُفْرِهِمْ بِآيَاتِ اللَّهِ وَقَتْلِهِمُ الْأَنْبِيَاءَ بِ ...

ممنونم ازتون ..منم براتون 100 صلوات میفرستم

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت تولد امسالم کنار همسرم جشن میگیرم البته قبلش باید بیاد خواستگاری😛😛😛 و روز به روز عشقمون بیشتر میشه😍😍😍😍😍تیکر تولدمه میشه واسه آرزوهام صلوات بفرستین💋
من لطفا😍

متن آیه
وَإِنْ أَرَدْتُمُ اسْتِبْدَالَ زَوْجٍ مَكَانَ زَوْجٍ وَآتَيْتُمْ إِحْدَاهُنَّ قِنْطَارًا فَلَا تَأْخُذُوا مِنْهُ شَيْئًا ۚ أَتَأْخُذُونَهُ بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُبِينًا
و اگر خواستید زنی را رها کرده و زنی دیگر اختیار نمایید و مال بسیار مهر او کرده‌اید نباید چیزی از مهر او بازگیرید، آیا به وسیله تهمت زدن به زن و گناهی آشکار مهر او را می‌گیرید؟!

نتیجه استخاره
انجام نده

نتیجه کلی
بد است مورد تهمت و بهتان قرار مي گيريد و پشيمان خواهيد شد.

نتیجه ازدواج
صبر کن خيري در اين ازدواج نيست انشاءالله مورد بهتري نصيب خواهد شد.

نتیجه معامله
زياد به ظاهر توجه نکن ضرر مي کني.

1339