1861
1823
عنوان

کیا میخوان براشون استخاره بگیرم؟

2688 بازدید | 534 پست

بعد از طهارت و گرفتن وضو ، سه مرتبه سوره توحید را بخوانید و سه مرتبه بر محمّد و آل او صلوات بفرستید سپس این جمله را بیان کنید :

اَللّهُمَّ اِنّی تَفَأَّلْتُ بِکِتابِکَ، وَ تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ، فَاَرِنی مِنْ کِتابِکَ ما هُوَ مَکْتُومٌ مِنْ سِرِّکَ الْمَکْنُونِ فـی غَیْبِـکَ.

( خدایا به کتاب تو تفأّل می زنم (و استخاره می کنم) و بر تو توکّل می کنم، پس تو نیز از کتاب خود، آن چه در نهان غیب تو پنهان است، به من نشان بده.)

برا من بگیر لطفا 2 بار چون بین دونفر موندم ..فرستادم اماده ام بگیر

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه قرمز هستموزن اولیه 90 تاریخ شروع 1 مهر 1399  وزن هدف 60 ......در تاریخ 6/7/99 وزن من شد 86/25 حال مطالعه هستم لطفا برام دعا کنید رب زدنی علما تاریخ 9/9/99 تاریخ به یادماندنی منه ...بالاخره به آرزوم سیدم خدایا شکرت

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

برا من بگیرخوندم 

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاءالله۱۴۰۰/۲/۲بهترین روز زندگیمه .من سپردم ب خدا ..میدونم که حاجت روا میشم ب لطف الله.یا ارحم الراحمین🤲🤲🤲🤲هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست🤲💞

اگه زحمتی نمی باشد بنده

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1846
برای من بگیر من من من

متن آیه
وَاتْلُ عَلَيْهِمْ نَبَأَ نُوحٍ إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِ يَا قَوْمِ إِنْ كَانَ كَبُرَ عَلَيْكُمْ مَقَامِي وَتَذْكِيرِي بِآيَاتِ اللَّهِ فَعَلَى اللَّهِ تَوَكَّلْتُ فَأَجْمِعُوا أَمْرَكُمْ وَشُرَكَاءَكُمْ ثُمَّ لَا يَكُنْ أَمْرُكُمْ عَلَيْكُمْ غُمَّةً ثُمَّ اقْضُوا إِلَيَّ وَلَا تُنْظِرُونِ
و حکایت نوح را بر اینان باز خوان که به امتش گفت: ای قوم اگر مقام رسالت و اندرز من به آیات خدا بر شما گران می‌آید، من تنها به خدا توکل کردم، شما هم به اتفاق بتان و خدایان باطل خود هر مکر و تدبیری (بر آزار من) دارید انجام دهید تا امر بر شما پوشیده نباشد و درباره من هر مکر و اندیشه دارید به کار برید و مهلتم ندهید.

نتیجه استخاره
انجام بده

نتیجه کلی
خوب است با توکل بخدا و مشورت اقدام کنيد.

نتیجه ازدواج
به مشکلاتي بر مي خوريد ولي آنشاءالله عاقبت بخير خواهيد شد حرفهايتان را تمام کنيد.

نتیجه معامله
مقداري اذيت خواهيد شد با مشورت افراد خبره اقدام کنيد انشاءالله سود خواهيد برد.

1794
1845