2733
2734
عنوان

بچتونو از کی میبردین پارک....

110 بازدید | 18 پست

پسر ۶ماهمو وقتی میبرم خونه مامانم قیافش اینجوری میشه😀😀😀😀😀😀

و با ذوق میگه :هییییییییییییی(ینی من خیلی خوشحالم)

دیشبم بردمش عروسی برای باراول کلی اونجا کیف کرد...

روزا ام میبینم خیلی حوصلش سر میره تو خونه‌...چون فقط یا تو اتاق خوابه یا تو حال...دیگه عصرا مدام نق میزنه‌....ببرم پارک براش جذابه یا زوده؟ کالسکه ام نخریدم رو سیسمونیم ...اشتباه کردم ینی؟

من از تو راه برگشتی ندارم...

من یادمه وقتی ی روزم بور مامانم می بردم پارک

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول باید کالسکه بخری بعدم از این فرصت و هوا استفاده کن ببرش پارک . نیم سال دوم هوا سرد میشه و نمیتونی ببریش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
😒😒😒😒😒😒😒

ی جور نگاه نمیکنی که انگار دارم دروغ میگم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
دقیقا همینجوری دارم نگاهگت میکنم 😁😁😂😂

ب خدای دوم قسم را س میگم

2706