2733
2734
عنوان

دومیلیارد قیمت خونس

962 بازدید | 44 پست

بهتر نیست بفروشیمش یه جا سرمایه گذاری کنیم؟ یه واحد آپارتمان صفره. یه نظر بدین لطفا. خودم نظرم اینه بفروشیمش

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب کجا برید مستاجری؟

نه خونه داریم ساکنیم

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

سرمایه گذاری ریسکه

اگر واقعا شم اقتصادی خوبی دارین و میدونین تحت هر شرایطی سود میکنین خوبه اما به نظر من تو سرمایه گذاری هیچ مطلقی وجود نداره

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌

اگه قصد فروش دارید حتما اول یه ملک دیگه بخرید بعد باقیش رو سرمایه گذاری کنید. درباره سرمایه گذاری هم که میخواهید بکنید اول خوب تحقیق کنید و ریسک و سودش رو بررسی کنید بعد برید طرفش

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
 بنظرم اگه بفروشین ی مغازه باهاش بخرین بهتره.... نمیدونم یا اینکه باهاش زمین کشاورزی بخرید سودش ...

دقیقا نظر خودمم همینه یه خونه نیمه ساز داریم گفتم اونو میسازیم حدودا ۲۰۰ خرجشه. بقیشم بزنیم تو خط مغازه یا زمین کشاورزی

اگر خودتون خونه دارید بفروشید . اگر ندارید نه

بفروشیم به نظرت کجا سرمایه گذاری کنیم؟

شوهر منم میخاد خونه رو بفروشه بریز تو کار 😞

چه کاری؟ 

2706