2737
2734

🔗زنی به مشاور خانواده گفت:

من و همسرم زندگی کم نظیری داریم ؛

همه حسرت زندگی ما رو میخورند.

سراسر محبّت, شادی, توجّه, گذشت و هماهنگی.

امّا سؤالی از شوهرم پرسیدم که جواب او مرا سخت نگران کرده است.

پرسیدم اگر من و مادرت در دریا همزمان در حال غرق شدن باشیم,

چه کسی را نجات خواهی داد؟

و او بیدرنگ جواب داد: معلوم است, مادرم را ؛

چون مرا زاییده و بزرگ کرده و زحمتهای زیادی برایم کشیده!

از آن روز تا حالا خیلی عصبی و ناراحتم به من بگویید چکار کنم؟

مشاور جواب داد:

🖇شنا یاد بگیرید! همیشه در زندگی روی پای خود بایستید حتی با داشتن همسر خوب......

به جای بالا بردن انتظار خود از دیگران ،توانایی خود را افزایش دهید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موافقم کاملا. بهترین راه واسه آرامش داشتن اینه که رو توانایی خودمون تمرکز کنیم نه اینکه از دیگران انتظار داشته باشیم از تواناییهاشون برای ما مایه بذارن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

من باشوهرم مثل دوتا دوستيم خيلي هم دوستم داره وهواماداره اما تا اين لحظه هميشه روي پاي خودم بودم توفاميل همه به عنوان يه زن قوي ومستقل ميشناسنم خيلي راضيم ودوست دارم دخترمم همينطور باشه

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738

دقیقا.جدا از خود شخص ادم بالخره ادم یروز قراره مادر بشه یا مادر هست مسول تربیت یه بچه اس وقتی خودش وابسته باشه واسه انجام کارهاش متکی باشه چطور میخواد مستقل بودن یاد بچه اش بده وقتی خودش متکی باشه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺