2726
عنوان

خانوما باردارم کمکم کنید😔

137 بازدید | 17 پست

سلام خانوما دیروز جواب ازمایشم رو گرفتم گفت کم کاری تیروئید داری tsh:5/8 بود.هفته نهمم .توروخدا کمکم کنید ممکنه روی نی نی تاثیر بذاره؟؟؟دکتر رفتم قرص داده

کسی بوده مثل من باشه نی نی اش سالم و باهوش بدنیا اومده باشه؟؟؟خیلی استرس دادم خواهش میکنم کمکم کنید

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلی نداره داری قرص میخوری دیگه

یعنی مطمئنم باشم چیزی نمیشه؟؟خیلی نگرانم😔😔😔

پسرایی که میگن هیچی بدتر از گل خوردن دیقه نود نیست ....                                                              تا حالا دو دیقه مونده به افطار پریود شدین؟😕😂😂😂😂
2728
اره چرا ک نه با قرص کنترلش میکنن عزیزم نگران نباش🌹

از دیروز استرس گرفتم اصلا نمیتونستم یه لقمه غذا بخورم.ممنون از کمکت😍

اره بابا دارو نخوری عوارض داره.فقط حتما سر وقت بخور .تحت نظر هم باش.منم دارم میخورم

ممنون از کمکت عزیزم😍😍😍

یعنی مطمئنم باشم چیزی نمیشه؟؟خیلی نگرانم😔😔😔

اره عزیزم منم کم کاری دارم و قرص مصرف میکنن.توی فامیل هم زیاد بودن که کم کاری داشتن و بچشون سالم به دنیا اومده.فقط قرصها رو مرتب استفاده کن تا کنترل بشه

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
از دیروز استرس گرفتم اصلا نمیتونستم یه لقمه غذا بخورم.ممنون از کمکت😍

نه گلم اگ درمان نکنی مشکل سازه وقتی کنترل بشه ک موردی نداره گله من الکی حرص نخور از دوران بارداریت لذت ببر ک بعدا دلت تنگ میشه 

اره عزیزم منم کم کاری دارم و قرص مصرف میکنن.توی فامیل هم زیاد بودن که کم کاری داشتن و بچشون سالم به ...

وای خدا خیرت بده از نگرانی درم اوردی😍😍😍

احتمالا یه اکوی قلب جنین باید بدی بعدا.من دادم اوکی بود.هفته ۱۹ فکر کنم

چشم😍😍

نه گلم اگ درمان نکنی مشکل سازه وقتی کنترل بشه ک موردی نداره گله من الکی حرص نخور از دوران بارداریت ل ...

اره دوران بارداری خیلی شیرینه😍😍😍

وای خدا خیرت بده از نگرانی درم اوردی😍😍😍

قربونت گلم.اصلا نگران نباش.اینها تو بارداری عادیه.ان شالله نی نیت صحیح و سالم بیاد بغلت.

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2706