2733
2734

اول ازهمه سلامتیش برام مهمه.، بعدشم هیجان زیادی واسه جنسیتش دارم. علامه هم حالت تهوع از هشت هفته تا13هفته شدید6کیلوکم کردم ازاون موقع هم گاهی حالت تهوع دارم، ازمرغ متنفر شده بودم وعاشق میوه جات الان شکمم یه مقدار اومده جلو. یه چیزایی مث لرزش زیرشکم از15.، 16هفته گاهی حس میکنم. همه میگن سفید و خوشگل ترشدی ورشدموهامم تغییری نکرده فقط بدنم پرموشده . به ترشی جات آلوولواشک ویار پیداکردم هم میخورم بالا میارم دوغ و ماست وخیارشورم بدم اومده.. حالا بگین جنسیت نی نی چیه؟ 😍😁شب هم خودم راحت میشم هم خودتون میبینیدچقدحدستون درسته البته اول سالم باشه نفس مامان... برام دعاکنید نی نی سالم باشه خیالم راحت شه... مرررسی گل گلیا😍😍😍😘😘

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایناییکه که نوشتی نمیشه واقعا حدس زد ولی من خیلی ویار و تهوع داشتم و زشت شده بودم بچمم دختر بود .میگن اگه اوایل بارداری تهوع زیاد داشته باشی معمولا دختره البته اینا همش یه حدسیه که از گذشته ها شنیده شده

خدایا خوشبختی و شادی رو به همه بده 
2738

مرسی خانوم گلا آنومالی اسکنه... خودمم خیلی کنجکاو شدم از صبح دل تو دلم نیس...راستی میلمم  به چیزای شورو شیرین شده... چشمم رفتم خبر تون میکنم تا شب 

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
انشالله ک صحیح و سالمه دخترهههه

مرسی عسیسم☺

من سه روز مونده به موعدم امروز بی بی چک بزنم جواب میده؟ ترشحم زیاد شده علامت بارداری ندارم

گلم بزارموعدت ردشه. من یه روزبعدموعدهاله انداخت

2706