2737
2734

بچه ها من خالم با برادر شوهرم ازدواج کرده یعنی جاریمه بعد شوهر من از برادر شوهرمو زنش ک خاله من باشه متنفرهههه خیلی حرف پشت ما میزنن و یکبار ک ما خونشون بودیم مارو از خونه بیرون کردنساعت دو شب بعد خونه اونا کرمانشاهه خونه ما تهران و خالم هی منت میزاشت تو کوچه میگف دو روزه خونه منید غذای منو میخورید و.... بعد خیلی بد منو شوهرمو پیش مامانبزرگم اینا میگه ابرومو پیش جاریامم برده از اون موقع ب بعد شوهر من اصلا باهاشون حرف نمیزد 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بعد دیروز صبح خالم زنگ زد ب من گفت دیشب خابتو دیدم خوبی اینا منم گفتم خوبم مرسی و خلاصه خدافظی کردم دو ساعت بعد زنگ زد ب شوهرم گفت ما بعد از ظهر شاید بیایم تهران کار داریم شوهر منم یکم بعد بهش اس ام اس داد ک ما داریم میریم شمال تا پس فردا برنمیگردیم دیگه اینام جواب ندادن شوهرمم گوشیشو خاموش کرد ساعت دوازده دیشب خالم همش پشت هم ب من زنگ میزد نگو رسیدن تهران شوهرمم نذاشت من جواب بدم گف اینا رو ول کن میرن خونه اون یکی داداشم اخه خونه یکی از برادر شوهرام تهرانه بعد خالمم ب مامانم زنگ زده بود ک ب دخترت بگو جواب بده مامانمم هر چقدر زنگ زد من جواب ندادم  بعد من غروبش ب مامانم گفتم ک ما داریم با دوست شوهرم میریم شمال مامانم گفت خب صبر کنید اینام رسیدن با خودتون ببرید اینا رو هم 

2738

شوهرت راست میگه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

حالا منم عذاب وجدان گرفتم ک اینا رو چرا دیشب نگفتیم بیان خونمون خدا شاهده من حتی شام درست کردم ولی ب رو خودم نیاوردم گفتم شوهرم ناراحت نشه اخه خیلی ازشون کینه داره الان واقعا دلم میسوزع خیلی عصبی شدم ب نظرتون کار درستی کردم هر چقدرم مادرم زنگ میزنع روم نمیشه ج بدم 

حالا منم عذاب وجدان گرفتم ک اینا رو چرا دیشب نگفتیم بیان خونمون خدا شاهده من حتی شام درست کردم ولی ب ...

اره كارت درست بوده ، شوهرت هرچي ميگه گوش كن بخاطر بقيه اونو ناراحت نكن ته تهش ن جاري و نه خاله و نه مادرميمونه باهات همون شوهرته ك پشتته

گل سرخم چرا پژمرده حالی .بیا قسمت کنیم دردی که داری .که تو نازک دلی طاقت نداری...
حالا منم عذاب وجدان گرفتم ک اینا رو چرا دیشب نگفتیم بیان خونمون خدا شاهده من حتی شام درست کردم ولی ب ...

اصلا عذاب وجدان نداشته باش چیزی که عوض داره گله نداره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
از این نسباهای پیچیده بیزارم، شوهر کردی چه لوزونی داشت خالتو ببری تو اون خونه

خالم ده سال قبل من ازدواج کرده بدتر از اون اینه ک عمم هم جاریمه من عروس اخریم 

2706