2703
2553

اقدام کردم سینه درددارم از20سیکلم دورمم31روزس سینه دردم قطع نشده دوروزه صبحادلدردارم جمعه موعدمه همش میرم دستشویی خودمو چک میکنم گاز خارج میشه از واژنم کسی میدونه؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ترشح هم داری؟ نکنه داری مامان میشی؟😍

خداازدهنت بشنوه دیشب ببخشیدااا راحت میگم دیشب وسط وازنمو نگا کردم کمی ترشح سفیدبود ک همونجامونده بود بادستمال پاک کردم امروزم همش واژنم مرطووبه هی میگم عه پ شدم ولی هیچی نیس اقدامم10-18-22-25سیکلم بود

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2720
من همینجورم سینه درد ولم نمیکنه  سیکلام 28 و29 روزه اس دوبارم بی بی چک زدم منفی بوده پهلوم می ...

کی موعدته چندروز دیگه تکرار کن بی بی چکو

خداازدهنت بشنوه دیشب ببخشیدااا راحت میگم دیشب وسط وازنمو نگا کردم کمی ترشح سفیدبود ک همونجامونده بود ...

عفونت نباشه؟قارچی

یکم آب نمک رقیق درست کن اندازه یک کاسه آبگوشت خوری بعد خودتو باهاش بشور 

ببین بهتر میشی یا نه 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
کی موعدته چندروز دیگه تکرار کن بی بی چکو

پریود قبلیم 30 تیر بوده 

قبل از اینم 2تیر

از این بی بی چکایی که زودتر از موعد نشون میده خریدم باز منفی بود😭

آخه چرا باید حالتای پریودی و بارداری شبیه هم باشه

پریود قبلیم 30 تیر بوده  قبل از اینم 2تیر از این بی بی چکایی که زودتر از موعد نشون میده خریدم ...

خب زودزدی صبرکن موعدت بگذره

2714