2733
2734

تو هر سنی هستند مخصوصا. به نظرم از همه چی برای ما مادرا مهمتره. رفتار خواهر شوهر حرف پدر شوهر جاری....اینا همه در مقابل تربیت فرزند خوب هیچ اهمیتی نداره

سلام منو لایک کن 

من خیلی برام مهمه تربیت بچم متاسفانه همه برچسب حساس بودن و گیر بودن رو بهم میزنن

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

باید به بچه ی زیر 7 سال آزادی داد

هی بیخودی نگید نکن دست نزن

حالا کابینتها رو بریزه بیرون چی میشه؟

غذاش رو خالی کنه و باهاش بازی کنه چه اتفاقی میوفته

بهش اجازه بدید ازاد باشه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
من يه سؤال دارم پسر ٤ساله خيلي گريه ميكنه و اگه به حرفش گوش نديم تهديد ميكنه طبيعيه؟

به تهدیدش محل نذار. میگن موقع لجبازی اصلا باید جوری رفتار کنیم که انگار بچه رو نمیبینیم. مثلا چه تهدید؟

من حساسم تا میریم شهر خودمون مامانمو خواهر قشنگ خراب میکنن چیزای که ممنوع کردم براشو قشنگ انجام میدن اومدیم خونمون میشه یه هار به تمام معنا به اونا میگم نکنین بر میخوره بهشون اصلا دوس ندارم برم شهرمون

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
خودم شروع میکنم. تا میشه تا روی بچه ام نباید با شوهرم بحث کنم. حتی اخم و کم محلی رو می فهمه و ناراحت ...

بچه ی منم یکسالشه یکم که صدای شوهرم میره بالا میترسه فکر میکنه داره دعوا میکنه

2706