2726

برای درمانش چیکار کردین؟

پدرم زانو درد داره هر دکتری هم میره الکی یه مدت دارو میده ولی خوب نمیشه😢

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا

منن مامانم داره نمیدونم جیکارباید بکنم

یه توپ دالم قلقلیه ابیو نالنجیه بیست ونه...😀😀😀تعجب کردی؟!منم کردم شعریه که برادرزاده گوگولیم میخونه...خواهشن بیسته نهش توک زبونی تلفظ بشه 💋💋❤❤

فیزیوتراپی و اب درمانی عالیه مخصوصا اب درمانی مامان من خیلی زانو درد داشت با ای درمانی اصلا دیگه یه ذره هم درد نداره 

دختر باس حجب و حیا داشته باشه وگرنه پرده که پنجره اتاق منم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زانوی مامان منم درد میکنه جراحی هم کرده ولی خب درست درست نمیشه تقریبا ب ی درد موضعی تبدیل میشه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2728

شير و دارچين و زنجبيل يه تركيب عالي هستش.

ماساژ با روغن هايي كه طبع گرم دارن.

از همه مهم تر  ورزش درماني مثل پيلاتس هست كه اثرش بي نظيره👌👌

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
فیزیوتراپی و اب درمانی عالیه مخصوصا اب درمانی مامان من خیلی زانو درد داشت با ای درمانی اصلا دیگه یه ...

ببخشید من از آب درمانی چیزی نمیدونم

میشه توضیح بدی؟

همین استخر های معمولی یا آب های معدنی که از کوه ها میاد اونارو میگی

ورزش خاصی چیزی تو آب میکنه؟

فیزیوتراپی و اب درمانی عالیه مخصوصا اب درمانی مامان من خیلی زانو درد داشت با ای درمانی اصلا دیگه یه ...

حدود ۱۵ جلسه فیزیو تراپی‌هم رفت

یک ماه اینا خوب بود بعد دوباره برگشت به حالت اولش

شير و دارچين و زنجبيل يه تركيب عالي هستش. ماساژ با روغن هايي كه طبع گرم دارن. از همه مهم تر   ...

چقدر میگم با روغن اینا ماساژ بده براش روغن سیاه دونه و ... خریدم 

میگه من به اینا اعتقاد ندارم میگم حالا امتحان کن میگه نه 😑

بریز دور این داروها رو

داروها فقط درد رو تسکین میدن و تاثیر درمانیشون در دراز مدته

راه حلی که بهت میگم نه 99 درصد که 100درصد جواب میده و اگه نداد بیا همین جا هر فحشی خواستی بهم بده

برای یکماه , یک روز درمیان برن استخر و 5 دقیقه تو جکوزی پاهاشونو تا بالای زانو بزارن, بعدش تو استخر آبدرمانی 20 دقیقه آروم قدم بزنه دوباره 5 تا 10 دقیقه بسته به تحملش پاهاشو بزاره و دوباره بیاد قدم بزنه

از ماه دوم که دیگه فکر می کنه نه درد داره نه مشکل حرکتی, هفته ای دوبار بره استخر

و از ماه سوم هفته ای یکبار کافیه

برو استخرهای آبدرمانی ببین چند نفر سالمند با این روشها درمان شدن و اونجا شده پاتوقشون

میدونم میگی هزینه ها بالاست, از سایت تخفیفان یا نتبرگ, یا پول تیکت بلیط بخرید که ارزونه

این روش درمانی با 30 جلسه فیزیوتراپی هم قابل مقایسه نیست ولی دکتر لو نمیدن که نوندونی داشته باشن

با پای مرغ سوپ درست کنن و هفته ای 2 تا 3 بار بخورن, پاهاای مرغو خوب بشورن و سوپ بزارن, 

هفته ای یکبار پاچه بخورن, البته کله پاچه. و قلم خوبه ولی خطر بالا رفتن چربی رو داره پس احتیاط کنن

چقدر میگم با روغن اینا ماساژ بده براش روغن سیاه دونه و ... خریدم  میگه من به اینا اعتقاد ندارم ...

نه جدا اثر داره.خصوصا روغن زيتون مثلا ماده ي ارام بخشي ازش ازاد ميشه كه دردو تسكين ميده.

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2706