2737
2734

واس از بین بردن تخم شپش خوبه؟؟😟😟😟😟

من کی رشک کردم نفهمیدم تورو خدا کمک کنید شپش رو ول کنید درمانی هست واس از بین بردن تخم اش هیچکس نیس رشک رو از سرم بچینه 😔😔😔😔

انقد دلم پره که اضافه اش از چشام داره میاد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله کلا باید بعد چرب کردن یا استفاده از شامپو با شونه دندونه ریز مو ها رو شونه بزنید (البته خیس درحم ...

درمانش خوبه میشه اعتماد کرد

بعد استفاده از شامپو و ازبین رفتن شپش نوبت رشک میرسه.موهاتون رو با سس مایونز خوب چرب کنید بعد۵ساعت برید حموم و با شونه دندونه ریز موها رو شونه کنیدبعد موها رو آب کشی کنید و دوباره شونه بزنید.دو روز کارو تکرار کنید خونه رو هم پاکسازی کنید.

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
2738
بعد استفاده از شامپو و ازبین رفتن شپش نوبت رشک میرسه.موهاتون رو با سس مایونز خوب چرب کنید بعد۵ساعت ب ...

الان شونه دونه ریز ندارم ولی رفتم حموم از شامپوی پرمترین استفاده کردم.شپش ها مردن بعدم اومدم بیرون سشوار کشیدم ککامل از بین برن ولی نمیدونم با رشک ها چیکار کنم

درمانش خوبه میشه اعتماد کرد

بله.فقط حتما خونه رو پاکسازی کنید چون تخم شپش همه جا پخش میشه.بعد در مان هم چند روز از رو غن زیتون به جای مایونز استفاده کنید.تا مطمینا پاک بشه.

باید سرت رو با مایونز کاااااامل بپوشونی. فک کنم اینجوری بره شپش ها

من میخام تخم هاشو از بین ببرم شپش هاشو الان با شمپوی پرمترین و سشوار از بینبردم

الان شونه دونه ریز ندارم ولی رفتم حموم از شامپوی پرمترین استفاده کردم.شپش ها مردن بعدم اومدم بیرون س ...

باید هر چه زودتر با همون سس مایونز رشک ها رو نابود کنید و خونه رو پاکسازی کنید والا دوباره سه روز دیگه شپش میشن.

بله.فقط حتما خونه رو پاکسازی کنید چون تخم شپش همه جا پخش میشه.بعد در مان هم چند روز از رو غن زیتون ب ...

اخه همه جای خونه رو ک نمیشه شست میشه فقط لباسهای خودمو ملافه های خودمو با حوله های خودمو پاکسازی کنم

باید هر چه زودتر با همون سس مایونز رشک ها رو نابود کنید و خونه رو پاکسازی کنید والا دوباره سه روز دی ...

با سس مایونز رشک ها از بین میرن؟

اما رو سر ک میمونن 

ببخشید انقد سوال میکنم شرممدم

2706