2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه ها دوسال پیش بچم سر زایمان از دست دادم. شکایت کردم و جواب پزشک قانونی تهران و اهواز به دلیل خوردن مدفوع بود که اونم سهل انگار دکتر تشخیص دادن بعد از مدتها  ریس کمسیون پزشکی گفته بود که قصور پزشکی محرز است الان پرونده بچم تو قسمت کارشناسی که هفت پزشک دور هم جم میشن میخواستم بپرسم تو قسمت کارشناسی ممکن بگن نه قصور نشده؟؟؟ کلا تو کارشناسی چی میکنن؟؟

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

@کتی_جون1856    ‍ بیا عزیزم😘

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤