2733
2734
بله من بودم.‌یه مقدار بچه رو دچار یبوست میکنه اما خوب چاره ای نیست. بیاد بهش بدی دیگه

تا كي دادين؟چند ماهگي

ماركشو عوض نكزدين؟

بعضيا ميگن بيوميل اي ار يبس نميكنه

يك صلوات واسه ني ني دار شدن همه اونايي كه ارزو ني ني دارن:)💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم ببلاک ای آر دادم وحشتناک یبوست گرفت دکتر دستور داد بایومیل ای آر بدم بهش البته در کنارش ایزی ک ...

بيومسل اي ار م ميدين بالا نمياره؟

منم ببلاک ای آر دادم وحشتناک یبوست گرفت دکتر دستور داد بایومیل ای آر بدم بهش البته در کنارش ایزی ک ...

اون دوتا رو براي چي داد

2738

من

تا ۳ ماه نان خورد

بعدش ک دکتر ببلاک ای رو تجویز کرد گفت بخاطر اینکه یبوس نشه با نان قاطی کن بده 

یبوس هم نشد 

در کل از بدو تولد تا الان همیشه روزی یه بار دفع داره حالا با هرشیری 

فقط وقتای دندون اسهال میشه روزی ۴ ۵ بار

بيومسل اي ار م ميدين بالا نمياره؟

در کنار مکمل مشکلی نداشت ولی ببلاک مشکلاتش بیشتر بود که تصمیم گرفتم کلا قطع کنم و فقط شیر خودمو بدم

مثلا اوایل روزی 7 بار شیر خشک میخورد من هر وقت نی نی میخوابید باهاش میخوابیدم و اینجوری شیرم بیشتر شد, در کنارش با غذاهام دلستر میخوردم و چای کمرنگ و بستنی گاومیش و قطره شیرافزا و مکمل پریناتال

کم کم. شیرخشک رو رسوندم به یک وعده اونم قبل از خوابش و تا پایان ماه دوم همون یک وعده بود و تو ماه سوم شیرم اونقد زیاد شد که خودش دیگه شیرخشک نمیخورد

البته رژیم غذاییمو هم از دکتر گرفتم, لبنیات گاوی ممنوعه حتی گوشت گاو و گوسفند , ماست گاومیش یا گدسفندی, پنیر گوسفندی, شیر ممنوعه مگر شیر گوسفند یا شتر ولی من به سختی پیدا می کردم بجاش مکمل کلسیم میخوردم تا 6 ماه رعایت کردم

اون دوتا رو براي چي داد

شیر خشک در هر صورت با شیرمادر که زود هضمه فرق داره

ضمنا نوزادان کولیکی و دارای رفلاکس با شیرمادر هم مشکل دارند

ایزی کول از اسمش مشخصه که نفخ روده رو برطرف و دفع رو راحت می کنه

اینفاکول بذای رفلاکس معده س

در کنارش باید بایوگایا بدی که باکتریهای روده رو منظم می کنه خلاصه تا 4ماه و برا بعضیا تا 6 ماه دهن مادر بیچاره(معذرت میخام واژه بهتری وجود نداره)سرویسه

سلام.من.دخترم ببلاک ای ار میخوره شکمش هر روز کار میکنه دکتر گفت برای اینکه یبوست نگیر به ازای هر پیمانه 5 سی سی اب بیشتر بده میتونی جدا یا باشیرش بدی من خودم با شیر میدم

سلام.من.دخترم ببلاک ای ار میخوره شکمش هر روز کار میکنه دکتر گفت برای اینکه یبوست نگیر به ازای هر پیم ...

يعني از اين ب بعد درست كردم مثلا دوتا قاشق ميريزم 

بجاي ٢دوتا اب باشه

٢/٥تا باشه؟

اينجوري يبوست نميگيره؟؟؟🥳خدا خيرت بده 

دعات ميكنم حسابي اگه واقعا جواب بده برام

يعني از اين ب بعد درست كردم مثلا دوتا قاشق ميريزم  بجاي ٢دوتا اب باشه ٢/٥تا باشه؟ اينجوري يب ...

الان 2 پیمانه شیر میریزی باید 60 سی سی اب باشه ولی دکتر گفت میتونی اب اضافه بریزی 70 سی سی اب بریز یعنی 10 سی سی اصافه میریزی

2706