2726
عنوان

همسرم گير داده كه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1364 بازدید | 105 پست

منو وقتی دکترم معاینه کرد گفت فوق العاده شرایط عالیه واسه طبیعی دهانه رحمت منعطه بدون بخیه حتی ممکنه زایمان کنی و ب خودت جفا نکن😂داشتم سکته میکردم ک چرا اینو گفته منم راضی شده بودم ام ک طبیعی زایمان کنم ک نی نی ضربان قلبش کم شد سزارین اورژانسی شدم ولی دوس دارم بچه بعدیموطبیعی زایمان کنم

راست میگه عزیزم برای سلامتی خودت میگه طبیعی دردش برای یه لحظه اس ولی سزارین درداش بعدش شروع میشه عمم ...

اخه خيليارو هم ديدم كه سر طبيعي اذيت شدن 

واسه همين ميترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اضافه وزن هم پیدا کردی؟

من کلا از اول تولدم اضافه وزن داشتمو دارم 😅ولی سر بچه اولم عرض چند ماه خیلی وزن کم کردم همه تعجب کرده بودن منو اونجوری میدیدن ولی متاسفانه شکمم خیلی کوچیک نشد

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2728
يعني چي با بي حسي ؟

مثل همون بیحسی که برای سزارین انجام میدن

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه

وا من اصلا شوهرم نظر نداد مگه اون ميخاد بزاد

فقط من گفتم روحيه طبيعي رو ندارم خودش رو به اب و اتيش زد تا نامه بگيره واسه سزارين طفلي

به هر چي اشنا بود زنگ زد واسه راه حل

الهي بميرم واسش فقط واسه اينكه من اذيت نشم

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!

من برا طبیعی بدون دردرفتم.کلی درد کشیدم بچم دنیا نمیومد بیشعورا آمپول فشار زدن خیلی اذیتم کردن ولی آخر سز شدم .فقط بیمارستان خصوصی برو که کمتر اذیت بشی .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2706