2737
2734

اصلا غذا نمیخوره شاید روزی ۳ قاشق خودمم خیلی ضعیف شدم ۵۹ کیلو بودم شدم ۴۲ حالا نمیدونم چکار کنم 

خدایا با تمام وجودم دوست دارم ممنون که توی تک تک لحظات در کنارمی  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر منم یک سال و هشت ماهشه غذا نمی خورد بردم بهداشت گفت از شیر بگیرش یا خیلی کم شکن الان فقط شب تا صبح چند بار شیر میخوره بعضی وقت ها ظهر هم میخوره ولی دیگه بین روز بهش شیر نمیدم غذاش خیلی بهتر شد

عه چرا؟خودت میگی ضعیفی شوهرت لاغر وریزه ست؟؟

هیچوقت بچه هارو بامال بقیه مقایسه نکنید.

پدرمادر ریزه ولاغر انتظار نداشته باشین بچشون  تپل مپل باشه .اینو دکترگف.

همه چی ارثیه

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
هم وزن من شدی منم بخاطر بچم اینطور شدم ولی قدم زیاد بلند نیست ک بخاد هیکلم بد باشه مادریم دیگه چیک ...

9کیلو عزیزم من خیلی بد شدم😞

2738
عه چرا؟خودت میگی ضعیفی شوهرت لاغر وریزه ست؟؟ هیچوقت بچه هارو بامال بقیه مقایسه نکنید. پدرمادر ریزه ...

با کسی مقایسه نکردم عزیزم،شوهرم خوبه منم ب خاطر شیردهی انقدر کم کردم 

به تغذيه خودت برس بزار شيرت قوب بشه خودت هم جون بگيري اگه ميتوني برو پيش دكتر تغذيه برا پسرت هم راهنمايي بگير بايد ببيني چه غذايي دوست داره اونو بدي بعضي بچه ها دوست دارن يه غذاي خاصي رو بخورن مثلا يه مدل اش دختر من همش اونو ميخورد يه اش ساده توش يه ذره گوشت يامرغ داشت با برنج و يه كم سبزي . بعد دوقاشق هم ماست ميزدم فقط اونو ميخورد يا به رون مرغ ميگفت گوشت چوبدار فقط اونو دوست داشت براي شير گرفتن زوده

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
9کیلو عزیزم من خیلی بد شدم😞

بچه من یکسالگی ۹۱۰۰ بود خوب بود که

نگران نباش.اگه سوپ میخوره تو سوپش واسش سویق گندم یا سویق کودک بریز اندازه یک قاشق.میوه هر چی ک دوس داره بهش بده

بچه من ۱۵ ماهشه.انگور و گیلاس و هندونه خیلی دوس داره.هر چی دوس داره بهش بده..خودت ب خودت برس..نگران هیچی نباش..راستی سویق رو آخرای پخت بریز بزار یه کم بپزه بعد خاموش کن.مزش هم بچش اگه بد مزه شد دوباره کمی نمک بهش اضافه کن