2737
2734

بنده منشي مطب يه خانوم دكترم

اوايل ك رفته بودم دوتا همكار ديگه ام داشتم 

حالا اونا يكيشىم بعداز دوستل بخاطر دزدي اخراج شده و بماند كه داستانايي پشتشه الان ازش شكايت كرده دكتر و ...

اون يكي ام چون دوست اون يكي بود خودش نيومد

حالا من موندم و كار سه نفر واقعا دهنم صاف شده

كل زندگي خصىصيم تحت السعا قرار گرفته

از تو خونه بايد مريض هماهنگ كنم روز تعطيل ١١شب وسط مهموني خانم دكتر زنك ميزنه مريضاي فردا چيه كين چند نفرن يا صبح زودتر بيا كار داريم

بنظرتون سرماه چجوري ب دكتر بكم حقوقمو زياد كنه اصلا روشو ندارم اگه حقومو مثل قبل بده

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

به راحتی

بگو میشه یه نفر دیگه هم بیارید الان من دارم جای سه نفر کار میکنم خیلی سختمه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
به راحتی بگو میشه یه نفر دیگه هم بیارید الان من دارم جای سه نفر کار میکنم خیلی سختمه

يعني نكم حقوقمو زياد كنه؟

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگ با قاطعیت بگو . رو شدن نداره. کلی وقت می زاری.

قبول نکرد می ری یه مطب دیگه. 

والاه پست ریاست جمهوری نیست که بخوایم براش خونه و زندگی و تعطیلی بزاریم و حتی نتونیم بگیم دو زار حقوق بده.

2731

اگه کشش این همه کارو ب تنهایی داری...بگو حقوق س نفرو بهت بده

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
قشنگ با قاطعیت بگو . رو شدن نداره. کلی وقت می زاری. قبول نکرد می ری یه مطب دیگه.  والاه پست ر ...

نميدونم خيلي سختمه اينجور وقتا حرف بزنم

اگه کشش این همه کارو ب تنهایی داری...بگو حقوق س نفرو بهت بده

اكه بده قبول ميكنم

خودش بهت میده

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2738

بهرحال داری جای ۳ نفر کار میکنی با حقوق یه نفر

ببین حقوقتو زیاد کنه ارزش داره یا میخوای حجم کارت کم شه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
منشیا که خیلی خوب بلدن حرفشونو بزنن

نه من واقعا نميتونم 

در ضمن من منشي نبودم هيچوقت اين اولين تجربمه

قبلا طراحي داخلي ميكردم براي يه شركت معماري ولي بخاطر محيطش كه همه اقا بودن همسرم دوست نداشت منم ترجيح دادم نرم

خودش بهت میده

خب مشكل اينجاس اكه نده نميدونم اون لحظه چ عكس العملي نشون بدم

می دونم . آدم نگرانه کارش رو از دست بده. ولی اونها باید نگران باشن که نیرو از دست میدن. تا یه نفر جد ...

و مورد اعتماد كه مثل اون يكي همكارم دزد نباشه نزديك٥٠ميليون تومن توي دوسال ازش دزدي كرده ماهي ٢تومنم حقوق ميكرفته

من ٥٠٠ميگيرم

2706