2733
2734
فردا ساعت نه اینا دیگه راه بیفت.تقریبا دو ساعتی راهه.ابشار بیشه ک عالیه حرف ندارن.ولی حتما پیش ابشار ...

یعنی فردا اول برم بیشه؟

با بچه کوچک میتونم برم؟

ماشین تا خود آبشار میره؟

بعد از آبشار برم هفت چشمه؟

از ابشار تا هفت چشمه چقدر راه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطهری یا دوازده برجی؟

مطهری لباسای شیک داره و قیمتای بعضی از مغازه هاش گرونه.ولی بعضی مغازه خاش واقعا ارزون.این ویس کراس ک گفتم حتما برو مناسبه قیمتاش.

دوازده برجی هم لباس مثلا تونیک و تاب و اینجور چیزا داره قیمتاشم در حد بیست تومن اینا.ولی بگردی چیز خوب توشون پیدا میکنی

2728
یعنی فردا اول برم بیشه؟ با بچه کوچک میتونم برم؟ ماشین تا خود آبشار میره؟ بعد از آبشار برم ه ...

اره برو بیشه بنظرم کل روزتونو بذارید برا بیشه.اره تا خود آبشار میره اگه موندید ی روز دیگه برید گریت.کلا خواستی بمونی بگو تا چندتا جای خوب بهت معرفی کنم

سراب رفتم کجاش برم با صفا تره؟

اولش چندتا غذاخوری و اینا هست.میتونی ناعارتو اونجا بخوری اگه ناهار با خودتون نمیبرید

بعد اونجارو رد کنید برید تا برسید ب باغا.برید داخل باغا کنار اب

برای خریدت

دوازده برجی ب سمت سبزه میدون.از سبزه میدان ب سمت چهارراه بانک(تااین قیمت همش از پیاده رو ها سمت راست برو)

از چهارراه بانک ب سمت شهدا(از سرچهارراه ک داشتی میرفتی جلو دیگه بیفت تو پیاده روی سمت چپ)

می‌رسی ب میدون شهدا چهارتا راه داره بپیچ ب سمت راه سمت چپ از اونجا مستقیم برو هردو سمتش داره هرچی ک بخوای.

بعد نرسیده ب پل شهدا ی خیابونی هست بهش میگن خیابون معین بپرسی بهت میگن برو داخل اون خیابون مغازه هارو پیدا کن

بعد دوباره خیابونو ک ب انتها رسوندی باز بپیچ سمت چپ می‌رسی ب سه راه مطهری.از سراه بپیچ ب سمت راست.اون خیابونی ک گوشت فروشی سر نبششه.لوازم خانگی و اینا.

این قسمت ک داری میری مستقیم تا بالا برو.اول پیاده رو سمت راست باش.دیگه خودت مغازه اینور اونور دیدی برو😅

هرجا گم کردی سریع بهم پیام بده

2738
عشقم منو از کجا شناختی ک خرم ابادیم؟خودتم خرم آبادی هستی؟

تو تاپیکا چند بار دیدم گفتی، نه خرم ابلدی نیستم😃

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈فرخ نژاد تو روز روشن دروغ استوری کرده،تاپیک زدم، بعد همونا که تاپیک هامان رو زدن، تاپیک حمید جون هم زدن☹😂  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄چند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊 این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂
فداتم عزیزم⁦♥️⁩😍😘😘😘😘😘😘😘

😍😘😙😍

درمورد جشن پوریم، شخصیت اِستِر و هامان برید بخونید و بدونید کیا توی سایت فعالیت میکنن و تاپیکاتون رو میترکونن😐😐😐از آگاه شدن مردم هراس دارن😈فرخ نژاد تو روز روشن دروغ استوری کرده،تاپیک زدم، بعد همونا که تاپیک هامان رو زدن، تاپیک حمید جون هم زدن☹😂  مطالبی که نصفه بهمون گفته بودن: قبل از همه چی بگم که ارث و حقوق و هبه و ... که به دختر و زن برسه برای خودشه ولی برای مردها و پسرها برعکسه ارث: پدر و مادر در قید حیات هر طور صلاح بدونن میتونن در حالت صلح عمرانی اموال خودشون رو به بچه ها ببخشن ولی اگر به هر دلیلی این کار رو نکردن به قانون سپرده میشه و اونجا طبق قانون تقسیم خواهد شد!بازم پدر مادر اینطور خواستن که اموالشون تقسیم بشه🙂 پس بچه های خوبی باشید که خانواده هاتون چیزی ازتون دریغ نکنندیه: وقتی یه مرد کشته بشه چرا دیش ۲ برابر زنه؟ پولو با خودش تو قبر نمیبره که اونو به زن و بچش میدن🙄چند همسری:  شرطش عدالته، ولی چند آیه بعدش که "نکته مهمش اینجاست" گفته کسی نمیتونه عدالت برقرار کنه و بهتره به همون یهدونه همسر اکتفا بشه😊 این احکام جز احکامی هست که بر حسب شرایط جامعه میتونن تغییر کننحضانت: تا ۷ سالگی با مادر و از ۷ تا ۹ سالگیه دختر و ۱۵ سالگیه پسر با پدره و بعد از اون بچه خودش تصمیم میگیره کدوم وری بره، و البته خرج بچه توی تمام این سالها با پدره          طرف میگه حاضرم با دود ارتباط برقرار کنم ولی پیام رسان ایرانی نصب نکنم هنوز حرف قبلیش تموم نشده داخل نی نی سایت پست میذاره🤨😂

سراب کهمان که مال الشتره الشترم بازارخاصی نداره

حس خیلی خوبیه که تا می خوام یه کار بد انجام بدم یادم میفته که خدا داره منو می بینه، واسه همین تا الان چندتایی از اخلاقای خیلی بدمو کنار گذاشتم، این یعنی خدا تنهام نذاشته🥺🤲🤍
2706