2726
عنوان

حرف شوهرم جای دلتنگیه؟

174 بازدید | 16 پست

بحث راجب یکی بود ک از شبکه های ماهواره بدش,میومد گفتم اونروز طرف بوده زنهای برهنه هم نشون میداد گفت خوو بگو ببینه دلتم شاد میشه منم گفتم پس برو زنای بیحجاب خیابونم نگا کن گفت اره نگا میکنم مگه چه میشه چه ایرادی داره بعد گریم گرفت گفت متاسفم واسه افکارت گفتم تو ببین داری بمن چی میگی گفت غلط کردم فراموش کن تا بحث پیش نیاد

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نفهمیدم یاشماهم نیز؟

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
من نفهمیدم یاشماهم نیز؟

من نیز

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
اولشو نفهمیدم

بابام از شبکه های ماهواره بخاطر بیحجابیایی ک داره بدش میاد ب شوهرم گفتم جلو بابام ی زن بیحجاب اومد رو تلوزیون بابامم عصبی گفت بگو نگا کن دلتم شادمیشه

بابام از شبکه های ماهواره بخاطر بیحجابیایی ک داره بدش میاد ب شوهرم گفتم جلو بابام ی زن بیحجاب اومد ر ...

ینی شوهرم گفت ب بابات بگو نگا زن بیحجاب ش

کنه روحیشم شادمیشه

خانمی اسم دخترتو خودت گذاشتی منم میخوام بذارم لیلا نظرت چیه

بله عزیزم خودم گداشتم🤗🤗🤗😍😍عاشق این اسمم

اسم یه چیز سلیقه ایه وقتی خودت دوست داری یعنی عالیه

خدابرات حفظش کنه

قشنگه😍

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2706