2733
2734

بچه ام ۴ماهشه بشدت بغلیه اونم فقط سرپا.تا میشینم عصبانی میشه. کل روز میگه توو خونه راه بریم و تماشا میکنه . برای سرگرم کردنه نوزادتون توو این سن چیکارا کردین ؟ یطوریکه با کارامم برسم. 

رو زمین هم که باهاش بازی میکنم بمحض گذاشتنش زمین ،سریع قلت میزنه و بازم کلافه میشه  گریه میکنه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر منم همین بود 

عموهاش می گفتن سنسور ارتفاع داره 

بشینی گریه می کنه

ولی من بغلش نمی کردم 

گریه کنه .بهونه و..... محکم سر حرفم وامیستم

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2731

پسر خواهره منم پنج ماهشه.. همین طوریه... کلا باید بغل باشه... ما تقسیم کار کردیم... منو خواهرمو مامانم... هر دفعه یکی بغلش میکنه میگردونه....این وسطا آقایونم کمک میکنن...... 

پسر منم نزدیک چهارماهشه، الان میخوان دنیارو کشف کنن و بشناسن، میخوان همه جارو ببینن، من گاهی بغلش میکنم میگردونم گاهی میزارمش پایین همزمان با گذاشتن پایین حرف میزنم یا چیزی میگیرم دستم مثلا جغجغه، نگاه میکنه میخنده ساکت میشه، موقعی که خوابه کاراتو انجام بده، پسر منم کم خوابه میزارم تو.کریر تکون میدم لالایی میخونم میخوابه بعد میزارمش پایین

2738
پسر منم همین بود  عموهاش می گفتن سنسور ارتفاع داره  بشینی گریه می کنه ولی من بغلش نمی ک ...

چند ماهشه پسرت ؟ موفق شدی؟ اره بخدا واقعا سنسور دارن دقیقا از بیشت روزگی دیگه ارتفاعو میفهمید 

پسر منم نزدیک چهارماهشه، الان میخوان دنیارو کشف کنن و بشناسن، میخوان همه جارو ببینن، من گاهی بغلش می ...

کم خوابه دخترمنم و کریر و کالکسکه هم دوست نداره. شیرم کم میخوره فقط میگه بغل باشم .کلی قانون داره واسه خودش . واقعا به هیچیم نمیرسم

چند ماهشه پسرت ؟ موفق شدی؟ اره بخدا واقعا سنسور دارن دقیقا از بیشت روزگی دیگه ارتفاعو میفهمید 

بله 

ما قرار هست بچه ها رو بار بیاریم 

نه اونا ما رو 

پسر من شهریور یک ساله میشه 

یه وقتهاییی میذارمش روروئک آشپزی می کنم یه دور می زنه 

دستهاش و می گیره بالا که بغلش کنم 

محلش نمی دم 

یه چی میدم بخوره

یا سرش و گرم می کنم یه جوری

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
2706