2726
عنوان

مشکلات زناشویی فکنم عنوانش بهتره باشه یه سر بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 814 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخیه میزنن اولش اجیم میگفت خوب بوده ولی الان اره اینطوری شده 

ب نظر من گشادتر نشده

ی نفر دیگه میخاد سروگوش بجنبونه دنبال بهونه اس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728

تف تو دهن شوهرش که بخاطر این با زنش همچین کاری میکنه.اون موقع که زنش سختی کشید و بچشو بدنیا آورده و داره بزرگش میکنه این مگه چیکار میکرد.چقدر یه آدمیزاد میتونه بی درک و بی شعور باشه.اه اه

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
اون شوهر خواهر بیشعورت دو هزار پول خرج میکرد میبردش خصوصی سزارین میکرد که الان زر مفت نزنه...مرد بی ...

عصبی نشو عزیزم آراااااااام باش

شیاف ماریانا تبلیغشو میکنن

منم اره شنیدم حالا میخام واسش سفارش بدم میگن ازگه ۳ماه استفاده کنی هفته یه بار حالتش تا یکسال باقی میمونه

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  

منم سزارینم ولی خودم احساس میکنم گشادیش رو من چیکارکنم

بجز قوم شوهر که ویران گرند بنی آدم اعضای یک دیگرن    بامدادخمار🧡گروه نارنجی🧡وزن اولیه۷۹😭😭😭هدف۶۳🧡😍
اون شوهر خواهر بیشعورت دو هزار پول خرج میکرد میبردش خصوصی سزارین میکرد که الان زر مفت نزنه...مرد بی ...

والا خواهر منم میخاس سز بشه خودش و خانواده شوهرش بودن که نزاشتن بخاطر پیامد های پشتش و حالا هم از اینور داره میگه ک  نه اینجوری شده بدنت

خدایا به خداوندی خودت و بزرگیت دل همه منتظرا در همه حال و اوضاع رو شاد کن                                     الهی آمین یا رب العالمین  
منم سزارینم ولی خودم احساس میکنم گشادیش رو من چیکارکنم

من خودم میخاسم برم دکتر زنان بجای خواهرم‌و مشکلشو بیان کنم چون من خودمم متاهلم بهرحال میگم مشکل از منه و یه جوری دکتر و توجیح میکنم 

ادم بايد تحت هر شرايطي سزارين كنه بهونه نده دست مردا

وقتی خود اون مرد نزاره بعدم‌بهونش باشه کاری ک‌خودش کرده

2706