2733
2734
عنوان

دانشجویی

352 بازدید | 11 پست

بچه ها دانشگاه آزاد برای تحصیل بهتره یا دولتی ؟چون در امسال آزاد میرم ولی در فکر سال آینده دولتی پذیرفته بشم،ایا ارزش داره برای دولتی خواندن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دولتی ک حتما بهتره ولی اگه رشته ای که دوس داری ازاد قبول شدی برو و پشت کنکور نمون

الهمم صل علی محمد و آل محمد.                    مــیـونِ مـا یـہ دیـــواره بــڱـو میــشہ شـڪسـت یــا نـہ؟

به اینکه کدوم دانشگاه آزادم باشه بستگی داره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
صد در صد دولتی من اصلا آزاد و پیام نور رو قبول ندارم

من ازاد میرم مثل شما قبول نداشتم،ولی از وقتی میرم فهمیدم چه طرز فکر وحشتناکی داشتم تمام اساتید با رتبه های تک رقمی و مدرک دکتری اونجا مشغول درس دادنن،فوق العاده هم سختگیر اینجوری فکر نکن

من هیچکس نیستم...واین قدرت من است💪💪
2738

من دولتی خوندم روزانه... هم کارشناسی هم ارشدم

ولی آخرش بیکار نشستم تو خونه

بنظرم اولویت رشته خوبه

اگر آزاد رشته خوبی قبول میشی که بازار کار داره و توان مالیش داری برو

هر چند خودم حتی شبانه دولتی ترجیح میدم به آزاد..