2726

به نظرتون پوست بچه رو سیاه نمیکنه یا کلا تاثیری نداره ؟

یه نفر میگفت دکترم گفته مصرف چای سیاه رو مغز جنین تاثیر میذاره !

کلا هر تجربه ای از،چای سیاه دارید بگید ...من عاشق چایی و کیکم😋😋

فقط یه لیوان اونم با صبحانه م میخورم. عادت ندارم درطول روز بخورم

نظرمو نمیپسندی, ریپلای نکن🚫🚫 پشت این حرفم یه عالمه حرفه از یه عده که فقط برای خالی کردن عقده هاشون میان اینجا....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سر بچه اولم .روزی هزار تا لیوان میخوردم.نه اصلا پوستش سیاه نشد .ماشالله سفید و نمکی شده تازه..این حرفا دروغه .اگه پا حرف دکترا بخای بشینی میگن نفسم نکش بچت دردش میاد

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
ممنون عزیزم خدا حفظش کنه نی نی خوشگلتو 

فدات

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

من قبل بارداری هرسه وعده غذایی رو میخوردم عادت داریم کلا" ولی الان که باردارم بیشتر صبحا دوس دارم بخورم البته به نظر من هیچ ربطی نداره بابا بخور راحت باش

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩