2737
2734
عنوان

چرا تاپیکمو تعطیل میکنین

94 بازدید | 8 پست

کم دارین ؟

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با زبون خوش با پیامک باهاش حرف بزن  راجع به مبلغ پول زمان و علت پرداخت پول باهاش و اینکه کی و چجوری میخواد پول رو بهت برگردونه صحبت کن(تاکید میکنم با زبون خوش و بدون اینکه متوجه بشه داری ازش آمار میگیری)بعد هم اسکرین کن پیامها رو... تاریخ پرداخت پول رو هم پیدا کن حتما تو پیامات باشه... ممکنه بدردت بخوره چون هیچ مدرکی ازش نداری خودت مدرک رو باید جور کنی... 

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2731
استارتر مایه داری؟؟

نه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
پس ازکجا انقدر پول داشتی؟؟

ماشینمو فروختم

2738