2726
من هر شب تمرین فردا رو میزارم عزیزم

عزیزم میشه بگید چه جوری تاپیک ذخیره کنیم، من شدیدا منفی نگرم نیاز به کمک دارم

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  
حس خوب میده بهت عزیزم.دقت کردی هروقت به چیزای بد فکرمیکنی همون میشه چیزهای خوبم همون میشه؟ما میخای م ...

درسته من راهنمایی که بودم یه دفتر داشتم هر وقت مشکل داشتم توش واسه خدا نامه می‌نوشتم بعد بخدا به دو روز نمی‌کشید حل میشد میرفتم توش تشکر میکردم از خدا خیلی خوب بود 

منم برسم باعاتون ادامه میدم

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو عکس دورش خط مشکی کشیدمبعدش میره توی تاپیک های ذخیره شده

ممنون عزیزم

در کتابها بنویسید و در تاریخ ثبت کنید که ما در خواب بودیم که سردار رفت... ارام بخواب سردارشهید وقت بیداری ماست... فقط دلمان تنگ میشود....  

من هستما فقط هی یادم میره بیام اینجا.اگ میتونی صدام بزن استارتر روزا.

بعد میشه لطفا به زبون خودمون بنویسیس این متنا کتابیه من اعصاب خوندنشو ندارم حالیمم نمیشه چیکار کنم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
من هستما فقط هی یادم میره بیام اینجا.اگ میتونی صدام بزن استارتر روزا. بعد میشه لطفا به زبون خودمون ...

خخخ عزیزم هرجاشو متوجه نشدی بهم بگو.موهبت یعنی نعمت😁😁😁

خخخ عزیزم هرجاشو متوجه نشدی بهم بگو.موهبت یعنی نعمت😁😁😁

مثلا تمرین دومیو من دوکلمشو بیشتر نخوندم😐میشه به طور عادی بگی روز دومی چیکار کنیم.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
دوستان فراموش نکنید تا۲۷روز اینده هر روز باید۱۰ نعمت خود را شکر گزاری کنید (۲۸۰موهبت)و روزی یک تمرین ...

عزیزم من میخوام چیزی جذب کنم چیکارکنم؟

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
2706