1345
1341

من پایم✋✋✋

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

بزار

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1379
1376

گزاشتین لایک کنین از اولش بخونم مرسی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1378

زندگی باید به خنده تبدیل شود.

زندگی باید یک شادی باشد و حتی مرگ نیز باید یک شادی باشد و انسانی که بتواند در این کار موفق شود، برکت یافته و سرشار از سپاس می گردد.

اگر بخواهی هر چه بالاتر صعود کنی، بار و سنگینی بیشتری را باید بر زمین بگذاری؛ و سنگین تر بار شما رنج، اندوه، دشمنی ها و کینه های شماست.

آیا مردم را تماشا کرده اید؟

آنچنان راه می روند که سنگین هستند. گویی که وزنه ای بر سر دارند. این بار را بر زمین بگذار و به شادی آری بگو!

بگذار دنیا بداند که علی رغم هرگونه زندگی که داری، زندگیت می تواند به یک ترانه تبدیل شود؛ می تواند سرشار از شادی شود. زندگی می تواند یک موسیقی باشد....

اوشو

💚💛💚💛💚💛💚

شکرگزاری پل رسیدن به شادی است 💜

😇شکر گذار باش😇

بعضی اوقات که حالت بد میشه٬ نیازی نیست برای اینکه حالت بهتر شه کارهای مهم و بزرگ انجام بدی.

یه مکان خلوت و آرام انتخاب کن.

یک تکه کاغذ و قلم بردار.

لیستی از داشته هات را بنویس.

بعد از تهیه لیست...

برای خودت بخون و بعد پاره کن.

بعد زانو بزن٬

ستایش و نیایش کن.

بدان همه ما گاهی حالمون بد میشه و شاید دلیل موجهی هم نباشه.

نیازی نیست سخت بگیری.

نفس عمیقی بکش

بدان در همین لحظه که تو نفس میکشی ٬

فردی در این کره خاکی نفس های آخرش را میکشد.

پس هنوز زنده ای

هستی و میتونی از نعمت ها و داشته هایت بهترین استفاده را انجام دهی ...

دوستان عزیز سلام روزتون بخیر و هفته خوبی داشته باشید 💚💙💛

امیدوارم دفترچه مخصوص شکرگزاری خودتونو آماده کرده باشین ✏📒(ترجیحا دفترچه بجای لپ تاپ،گوشی و...)

تمرین های هر روز تمرین های خیلی ساده ای هستند ولی اثرگذاری بسیار زیادی دارند 🎯

تکرار میکنم که تمرین هر روز را شب قبل ارسال خواهم کرد و شما در طول روز بعد هر زمان که فرصت داشتید می توانید تمرین ها را انجام بدین و اصلا نیاز به مقید بودن به زمان خاصی نیست 🌝🌚

1339