2410
2553

میز تحریر فک کنم سی سالی میشه.ارثیه.اول خواهربرادرام استفاده کردن بعد رسید به من الانم برا بچم شده

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عصای پدربزرگ شوهرم.مال شصت سال پیشه حدودا

الان باهاش وسیله هایی که دستمون نمیرسه میاریم پایین😂🤣😄

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2720

شلواری که الان پامه فک کنم ده سالی میشه که دارمش کش کمرش خراب شد درستش کردم دوباره الان خراب شد😓 بقیه اش انگار روز اولیه که خریدمش😑

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

من یه مداد اتود فلزی دارم.وقتی دبیرستانی‌ بودم با جمع کردن مول تو جیبیام خریدمش..اون زمان خیلی گرون بود برا خودش...۱۰۰۰ تومن خریدمش...سال ۷۵ اینا

هنوزم ازش،استفاده میکنم

کاربری اولم برا سال ۸۷ بود ترکید.کاربری دومم ایراد داره پسش نمیدن.
2714

تاپیک قبلی چرا ترکید؟ داشتم کامنت میذاشتم

آخه چیکار به سگ دارن من نمیدونم..‌‌..سگ به این مهربونی و خوبی.

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

استفاده که نمیکنم ولی هست آفتاب مسی مال خیلی پیش خیلی شاید مال ۷نسل پیش

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706