2703
2553
عنوان

elelelهستم بياين با شوهرم اشتي كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 94 پست
آجی جون کار مهریه ات تا کجا رفت...حق طلاق و چطور گرفتی...ببخش نباید اینارو یادت بیارم ولی مجبورم چون ...

عزيزم حق طلاقو از اول داشتم مهريمم حكم جلب سيارشو گرفته بودم 

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
سلام اره گلم يكي از بچه هاي ني ني سايت معرفيش كرد واقعا دوروزه نتيجه گرفتم بدون اينكه كاراشو انجام ب ...

دیگه با اون شمارت آنلاین نمیشی؟

تلگرام برات پیغام گذاشتم

کدوم دعانویس شمارش میدی بهم لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه با اون شمارت آنلاین نمیشی؟ تل گرام برات پیغام گذاشتم کدوم دعانویس شمارش میدی بهم لطفا

ن اون خطم خاموشه

توي اون خطم بود صبركن رفتم خونه مامانم ميگيرم ازش

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2720

عزیزم چه خبر رابطت با شوهرت چطوره؟

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
عزیزم چه خبر رابطت با شوهرت چطوره؟

عزيز دلم شوهرم خوب شده ولي دلم باهاش ني سردم

وای عزیزم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم شادی و آرامش در هرصورت و در تمام مسیر زندگیت مهمون همیشگیت باشن

الهي من فداتشم ك انقد شماها خوبيد مرسي ك تا اينجا نگرانم بوديد ايشالله حاجت دلتو خدابهت بده

2714

واسه منم دعا کنید.  سه ماهه خونه بابامم. دلم نمیخواد جدا شم😔😢 خیلی داغونم روزای سختی داشتم

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
سلام اره گلم يكي از بچه هاي ني ني سايت معرفيش كرد واقعا دوروزه نتيجه گرفتم بدون اينكه كاراشو انجام ب ...

پیش دعانویس رفتی؟ خوب نیست دست به دامن این آدما شدن.  منم داغونم سه ماهه با‌ شوهرم قهرم.  سرد شدیم.  من نمیخوام طلاق بگیرم حالم بده😭😔

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺

خدایا شکرت .همیشه تو تاپیکا میدیدمت ناراحت میشدم .میگفتم کاش ادم بشه برگرده لب توام تو این وضعیت بخنده .همیشه ب یادت بودم .انشااله ک از این بعد زندگیتون همیشه کنار هم با فسقلیت شاد و پر محبت باشه 😘😘😘😘

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
الهي من فداتشم ك انقد شماها خوبيد مرسي ك تا اينجا نگرانم بوديد ايشالله حاجت دلتو خدابهت بده

خداروهزار مرتبه شکر عزیز خیلی خوشحالت شدم خدا نی نیت رو خیلی دوست داشته عزیزم 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

میشه شماره دعا نویس رو بدی؟؟؟؟؟

خواهش میکنم برای سلامتی پدرومادرمصلوات بفرستید ❤هروقت فرستادید بگید منم برای شما بفرستم🥰
عزيز دلم شوهرم خوب شده ولي دلم باهاش ني سردم

اشکال نداره عزیزم به مرور زمان دوباره خوب میشی باهاش،انشالله پاقدم نی نیت واست خوب باشه تمام مشکلاتت حل بشه

خدا یا میشه یه روز منم بیام‌ تایپیک بزنم بگم خدایا  شکرت بلاخره منم مامان شدم؟خدایا دیگه خسته شدم از انتظار خودت یه فرجی بکن دل همه ی منتظرهارو شاد کن منم توشون،الهی امین😭😭😭
يعني من عاشق شما دوستاي نازمم انقد تو اين مدت جوياي حالم بوديد مرسي فداتشم ايشالله هميشه دلت شاد باش ...

عزیزم شما همونی که شوهرت تو بارداری ولت کرده بود و رفته بود

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706