2737
2734
عنوان

نشتی کیسه آب چطوره؟

267 بازدید | 20 پست

سلام دوستان من چهارشنبه هفته پیش معاینه شدم و بعد از اون ترشحاتم زیاد شد فردای اون روز رفتم دکتر سونو کرد گفت آب دور بچه نرمال و ترشحاتم تا پریروز رنگ شیر بود ولی از دیشب حالت شفاف داره و یه تیکه های خیلی کوچک سفید توش هست وقتی خارج میشه گرم نیست وقتی خیلی نشستم بلند میشم از من رد میشه دیشب رفتم دستشویی بعد از ادرار حس کردم یه مقدار آب مثل ادرار ازم رد شد و دوباره ولی نفهمیدم از مجرای ادرار بود یا نه باز از من ترشح میاد شفاف تر از قبل ولی گرم نیست به نظرتون میشه نشتی کیسه آب باشه؟

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگی تیکه های سفید هس توش....کیسه آب بی رنگ‌بی بو هستش....همون ترشحاتته نزدیک زایمان بیشتر شده ولی بقول عزیزان پد بذار یکم راه برو ببین خیس میشه اگ‌شد سریع برو اورژانس

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
میگی تیکه های سفید هس توش....کیسه آب بی رنگ‌بی بو هستش....همون ترشحاتته نزدیک زایمان بیشتر شده ولی ب ...

نه ولی وقتی میشینم پا میشم میاد شفافم هست ولی توش یکم تیکه های سفید داره میگم نکنه اونا مال واژنه آبش مال کیسه آبه

خدایا شکرت😍
2738
نه ولی وقتی میشینم پا میشم میاد شفافم هست ولی توش یکم تیکه های سفید داره میگم نکنه اونا مال واژنه آب ...

هفته چندین؟منم هفته ۳۵ ام بقول شما پاشدنی یا یه چیزی از زمین برداشتنی ترشح میاد ازم ولی برا من شفاف نیس مطمعنم ترشحه....اگ میبینی شفافه یه سر برو زایشگاه خیالتم‌راحت میشه 

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩
ن خواهر کیسع نیس اگ کیشهباشه ابش گرمه و چیزی داخلش نیس بی رنگه خیلی معذرت میخام مثل این میمونه ک جیش ...

اخ دیشب تو دستشویی یه چیزی بعد ادرار ازم رد شد ولی نفهمیدم از کدوم مجراس😭آخ حس ادرار نداشتم😥

خدایا شکرت😍
2706