2737
2734
عنوان

خسته شدم چیکار کنم

434 بازدید | 78 پست

سلام من عقدم 

۵ ماهه تا ۱ سال دیگه هم شرایط ازدواج(جشن عروسی) رو نداریم.تو خونواده ما هم بچه اوردن قبل جسن عروسی مثل قتل زنجیره ای میمونه..

منم وسواس فکری شدید دارم

هر بار بعد رابطه(معاشقه)استرس میکشتم

من باکره ام اینقدر استرسیم که لباس زیر خودمو از تنم در نمیارم تو معاشقه نانزدمم چیزی نمیگهه

کلا تو این ۵ ماه فقط دوبار گذاشتم که بهم نزدیک شه از دست همین وسواس

۵ ماهه زندگیه شوهرنو خودنو کوفت کردم

با اینکه پریود شدم ۵ بار اما باز توهم میزنم..حس میکنم شکمم بزرگ شده اخه پریودام خفیفو سبک تر شده

بی بی هم‌زدم منفی بود 

بخدا خسته شدم از زندگیم‌دوران عقدم زهر مارم شد

چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم عقدیم ولی رابطه داریم شوهرم حواسش جمعه چون خونواده های ماهم مثه شمان زیادی حساس شدی وازینیسموس میشیا

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2731
2738

تو و همسرت قبل از عقد چی می کردید؟ ضمنا الکی توهم نزن بارداری ب همین راحتیا هم نیس. ضمنا بلد شید از معاشقه لذت ببرید ب نفع توئه. چون تمرینیه برای بعد از ازدواج و اینکه رابطتون تکرای نباشه و فقط اصل کاری. معاشقه اگه تنوع داشته باشه خودش خیلی جذابه. 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
ماهم عقدیم ولی رابطه داریم شوهرم حواسش جمعه چون خونواده های ماهم مثه شمان زیادی حساس شدی وازینیسموس ...

هوفف من اصلا برخورد ندارم با اون اصلیه انا استرس میگیرممم زیاد

استرس و وسواس چرا برا ماهم خیلی مسخره میکنن اگه قبل عروسی باردار بشیم ولی ما هر کاری کردیم فقط دخول نداشتیم خیلی گیر نده هیچی نمیشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 

وا ترس نداره که نهایت برو دکتر زنانت بهت آمپول بده تزریق کن با خیال راحت رابطه داشته باش، اگه روش پیشگیری درستی انتخاب کنی که ترسش کجا بود. اینا همش توهمه چون رابطه نداشتی و جلوگیری نکردی

2706