2733
2734
معذب نیستین از بودن نفرسوم تو خونتون؟اونم هر روز تااا ۵

نه اصلا هم نمیبینیم معمولا شوهرم که صبح میره سرکار ۱یا ۲ میاد ناهار و خواب بعدش باز میره تا ۷اینا وسط روزم میاد خونه ولی خوب نه عادت کردم دیگه 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
کلا با کار خونه مشکل داری😅😅😆

خیلی اصلا متنفرم در حد چی همش تقصیر مامانم 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه نره😂😂

فکر کنم تا جایی که اطلاع دارم لاکچری ترین کاربر نی نی سایت ایشون باشن ولی رفتار و اخلاقشون خیلی مودبانه و انسانی هست  

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2731

من لباس نویی که تنم نشه هم میدم بهش ببره برای بچه ا. دوتا بچه معلول داره یه دختر 17ساله سالمم داره. شال و روسری و این چیزا میدم بش نه اینکه استفاده کرده باشم😑نو باشه میدم. خیلی خانم با شخصیتیه برای گرفتن مزدشم معذب میشه ولی من به زور هرسری وسایلای دیگه ام میدم بهش چون پر جمعیتن. 😪😢

🖤
واقعا جای سوال بودبرام.یروزیجابودم ی خانم بود بعدصابخونه نهاراوردهمه نشستن بخورن من دیدم اون خانم دا ...

اینا دیگه فک کردن سیستم برده داریه و هنوز شعور اینو ندارن که این بنده خدا شغلش اینه دلیل نیست از بعد شخصیتی از ما پایینتر باشه. البته من کارگر مامانم گفت باهاتون غذا نمیخورم پولش بدین بهم. مامان من هم غذا برا بچه هاش همراهش میکنه هم بهش غذا میده هم پول غذاشم میده دلش میسوزه براش.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738
فکر کنم تا جایی که اطلاع دارم لاکچری ترین کاربر نی نی سایت ایشون باشن ولی رفتار و اخلاقشون خیلی ...

نه والا لاکچری نیستم😂😂مرسی از لطفتون 😍سختم واقعا از کار خونه متنفرم همش تقصیر مامانم چون قبل ازدواج کل کار خونه با من بود 

نه اصلا هم نمیبینیم معمولا شوهرم که صبح میره سرکار ۱یا ۲ میاد ناهار و خواب بعدش باز میره تا ۷اینا وس ...

نمیدونم چرا من راحت نیستم

بالاخره حرفی شوخی مورد داری بحثی ادم با شوهرش داره

اما یکی توخونه س

خدایا شکرت ما کارگر نداریم😜😁

چه ربطی داره جدا غذاشو میدیم راحتتره هیچ دلیلی نیست بیاد تو جمع خانوادگی.

خوب درسته كه خانواده نيست ولي ي انسان كه شخصيت داره

اون هفته ي روز رو همسرتون جدا غذا بخورن

اون خانم هم محترم هستن

جدا غذا خوردنشون حس خوبي نميده بهشون

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

من تو خونه که نمیارم اما قبل از عید سه ماه ۴ تا کارگر زیر دستم بود منم باشون مهربون بودم کم کم دیدم یکیشون همش گوشی دستشه هرچی به خوبی میگفتم بذار کنار محل نمیداد

اون یکی دستمو میگرفت میگفت بیا بشینیم حرف بزنیم  بقیه هستن کارا رو انجام بدن من خسته شدم

یعنی تجربه شد برام که اصلا اصلا باشون قاتی نشم 

نه والا لاکچری نیستم😂😂مرسی از لطفتون 😍سختم واقعا از کار خونه متنفرم همش تقصیر مامانم چون قبل ازدو ...

فدات عزیزم

اشکال نداره همین که با خانومه محترمانه رفتار میکنی خودش یه دنیا ثواب داره.  

خوشبخت باشی بانو

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2706