2737
2734
عنوان

بورس بازان حرفه ایی

7211 بازدید | 138 پست

دوستان عزیزی که تمایل دارن ماهانه مبلغی درآمد کسب کنن.... بیان داخل این تاپیک..   ابتدا برن کارگزاری شهرشون.. ثبت نام کنن. کد بورسی بگیرن...انشالله تو این تاپیک دوستانی که مدت زمان بیشتری داخل بورس فعالیت داشتن تجربیاتشون رو با ما به اشتراک بذارن.... البته من هر روز سیگنال ها رو اینجا قرار میدم.... دوستان عزیز خوش اومدین به جمع ما

💢عرضه اولیه #فسازان 

⚡️تاریخ عرضه :دوشنبه 28 مرداد

⚡️تعداد عرضه: 75 میلیون سهم

⚡️حداکثر سهمیه هر کد: 200 سهم

⚡️دامنه قیمت در روز عرضه: 8000 تا8400 ریال

ایدی ادمین 👇

@saeid_servati1397

ایدی چنل👇

@borssignall

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کد بورسی دارم

البته همسرم باهاش کار می کنه 

یکی دوبار بهم گفته وارد سامانه برخط بشم و چن تا خرید انجام بدم انجام دادم هر چند می دونم شوهرم این کار و می کنه که خودم وارد شم به این مسئله و کاربلد شم 

با این تاپیکت می تونم بشم راهنماش و در مورد این مسئله باهاش تبادل نظر کنماا

سلام منم‌کار میکنم ولی بلد نیستم خیلی دوس دارم یکی حرفه ای یادم‌بده دوستم واسم انجام‌میده 

ما که حرفه ایی بلد نیستیم.... ولی در کنار هم تبادل اطلاعات میکنیم و به مرور حرفه ایی میشیم  

2738
ما که حرفه ایی بلد نیستیم.... ولی در کنار هم تبادل اطلاعات میکنیم و به مرور حرفه ایی میشیم   &n ...

من‌تموم فایل های حامد ثقفی رو خریدم ولی باز یاد نگرفتم حضوری ی چیزه دیگست کاش همه تو ی شهر بودن 

سلام منم‌کار میکنم ولی بلد نیستم خیلی دوس دارم یکی حرفه ای یادم‌بده دوستم واسم انجام‌میده 

عزیزم وارد سامانه بر خط شو... نمادهای معرفی شده رو فعلا با حجم کم خرید کن... تا به مرور دستت بیاد

⚡️

#بازار_پایه

میزان نوسان قیمت در هر یک از تابلوها:

زرد   👈   3 درصد در روز

نارنجی  👈🏼  2 درصد در روز

قرمز          👈🏿 1 درصد در روز

تفاوت بین تابلوها در حراج‌هاست که شرکت‌ها در تابلو زرد (دارای شفافیت بیشتر) دو روز در هفته امکان برگزاری اکشن بدون دامنه نوسان با اجازه کشف قیمت دارند. 

در تابلو نارنجی یک روز در هفته 

و در تابلو قرمز که عموماً شرکت‌های ورشکسته یا در حال انحلال تسویه حضور دارند هم یک روز در یک ماه امکان برگزاری اکشن وجود دارد.

2706