2726
عنوان

بادکنک گازی

11834 بازدید | 7 پست
سلام خانمها
من میخوام واسه تولد بادکنک گازی داشته باشم ولی نمی دونم چه جوری درست کنم.
با گاز شهذی هم نتونستم. میخواستم بپرسم ایا دستگاهی برای گازی کردن بادکنک هست؟
اگه هست اسمش چیه و کجا دارن؟
با عرض سلام و احترام.

لطفا برای بالا رفتن بادکنک از گاز شهری استفاده نکنید.
گاز شهری، گاز متان هست و اشتعال پذیر!!!!. ممکن است که در نگاه اول خیلی بصرفه و راحت به نظر بیاد ولی ممکن است در اثر یک بی احتیاطی مثلا برخورد با شعله شمع، ترکیدن در مجاورت شعله اتفاق ناگواری پیش بیاد.

برای بادکنک باید از گازهای بی اثر مانند گاز هلیوم استفاده کنید که گازی بی اثر، بی خطر و بدون اثر شیمایی است. ( گاز هلیوم اولین سری از گازهای نجیب است)

برای تهیه انواع بادکنک های هلیومی، لاتکسی و طرح دار و گاز هلیوم ( ویژه تهران) به سایت ما سر بزنید.

http://www.parsfestival.com
وسایل جشن تولد
بادکنک تولد
موفق باشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولین و مجهزترین مرکز تخصصی بادکنک آرایی انواع دکور بادکنکی شخصیت های کارتونی بادکنک با گاز هلیم در سایز ها و مدل های مختلف 09122722075 09128077519 لطفا برای گرفتن قیمت و دیدن نمونه کارها تماس بگیرید تمامی بادکنک ها برای شرکت های آناگرام و کووالاتکس آمریکا هستند با جنس و کیفیتی بی نظیر www.badkonak-poco.com
ما بر این باوریم که کیفیت و سرویس های کاملآ حرفه ای و استادانه ای که ارائه می کنیم ، ارزشی والا را به مشتریانمان تقدیم می داریم و خاطره ای بسیار به یاد ماندنی در تقویم شما به یادگار می گذاریم .
2728
جشن تولدتان را تبدیل به خاطره ای به یاد ماندنی کنید . برای بالا نگه داشتن بادکنک از گاز هلیوم که کاملا بی اثر و بی خطر است باید استفاده کرد. گاز های همانند هیدروژن و گاز متان این قابلیت را دارند که بادکنک را معلق نگه دارند اما بسیار اشتعال پذیر می باشند . برای خرید هلیوم با ما تماس بگیرید . 02146835980-02146837072 سپهر گاز کاویان