1648
1632

یکی از دوستانم ازم خواست این تاپیکو براش بزنم

هرکس هرچی راجع به خوبی ها و بدی هاش داره بگه لطفا

و راجع به اینکه شیفت هاشون چند ساعت و چطوره؟

دنبال زیر بغل مار میگردم  

من مامانم پرستاره البته بازنشسته شده.موقع انتخاب رشتم سال 88 اجازه نداد پرستاری انتخاب کنم البته الان پشیمونه.

میگفت شب بیداریش ازاردهندست سرپا موندنش درمعرض مریضیای مختلف قرار گرفتن و با هرکس و ناکس دهن به دهن شدن و در اخر بعضی معلوم الحال ها انواع حرفا و تهمتارو به پرستارا میزنن.

از خوبیاشم بازار کار خوب و درامد عالی و بیمه و مزایا.

من مامانم پرستاره البته بازنشسته شده.موقع انتخاب رشتم سال 88 اجازه نداد پرستاری انتخاب کنم البته الا ...

چه خوب توضیح دادی عزیزم

میشه راجع به حدود حقوقشون بهم بگی؟

خواهشا بگو حتی اگه دقیق نمیدونی حدود درآمد یه پرستار تازه کار رو حدودی بگو لطفا 

مرسی این دوستم براش خیلی مهمه بدونه

دنبال زیر بغل مار میگردم  

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613
مرسی  ساعت شیفتاشون چه جوریه؟  مثلا 24 ساعت سر کار هستن و 12 ساعت استراحت ؟

والله زمان مامانم اینا خیلی شرایط بد بود مثلا یه اتاق 6 تخته با یه پرستار و یه کمک پرستار بود هفته ای سه شب شیفت بود

انگار الان هفته ای دو شب شده.اونموقع 8 شب میرفتن تا هشت صبح روز بعد.دقیق یادم نیست.الان نیرو هم زیاد شده نمیدونم دقیق چقدر عوض شده

والله زمان مامانم اینا خیلی شرایط بد بود مثلا یه اتاق 6 تخته با یه پرستار و یه کمک پرستار بود هفته ا ...

مرسی از توضیحت

سوال آخرم هم اینه که بیمارستانای دولتی یا خصوصی کدومش برا استخدامش بهتره و هرکدوم چه مزایایی دارن؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم گلم

دنبال زیر بغل مار میگردم  
مرسی از توضیحت سوال آخرم هم اینه که بیمارستانای دولتی یا خصوصی کدومش برا استخدامش بهتره و هرکدوم چه ...

نه خواهش میکنم من میگم اطلاع دقیق ندارم بخدا اینا که میگم مال زمان مامانم بود ولی فکر میکنم خصوصیا بهتر پول بدن ترو تمیزترهم هست هرکسی هم نمیاد اونجا و به قولی سطح فرهنگش بالاست

نه خواهش میکنم من میگم اطلاع دقیق ندارم بخدا اینا که میگم مال زمان مامانم بود ولی فکر میکنم خصوصیا ب ...

مرسی عزیزم 

خدا به مادرت سلامتی و دل خوش بده گلم 

سایه اشون بالاسرت باشه

دنبال زیر بغل مار میگردم  

دور و بر من ۳ تا پرستار هست 

یکیشون ۱۰ سال سابقه داره  توی شهرستان کوچیکی کار میکنه دو سه شب شیفت شب داره که ۷ شب میره تا ۷ صبح طول هفته ام روزا شیفت داره حدود ۴.۵-۴۸۰۰ میگیره

یکی ام خواهرمه که طرحش رو میگذرونه .. بخش کودکانه 

حقوقش ۲۷۰۰ و هر ۴۰روز یکبار ۱.۲۰۰ کارانه میگیره ..۱ساله که طرح میره یا بیمارستانه یا خواب من اصلا بیشت  از ده دقیقه نمیتونم باهاش حرف بزنم چون از خستگی بیهوش میشه 

کار پرستاری خیلیییییییی انرژی میخواد 

یکی دیگه ام پسر داییمه که زن داییم میگفت از سر کار نیاد پاهاش ورم میکنه انقدر سرپاست اونم یا شیفته یا خواب در کل زندگی تعطیل میشه 

هر دو ام فعلا مجرد هستن به نظرم پرستاری و زندگی متاهلی خیلیییی سخت میشه

پسر داییم ام حدودا ۳.۵ میگیره اونم طرحه

1614