2726
عنوان

کیا شغل خودشون یا همسرشون مغازه داریه میایین یه لحظه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31248 بازدید | 94 پست
سود زیاد داشت یا نه؟؟اخه مردم بدونن جنس اصله ترکیه س مشتری میشن

اون موقع خوب بود

الان با این دلار گرون فکر نکنم

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اها خب الان باوجود گرونی مردم ب موبایل قدیمیشون سر میکنن

تعمیراتم نمیان 

لوازم جانبی هم همینطور 

فعلا به خاطر بدهی گذاشتیمش برای واگذاری

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

مغازه داری بهترین شغله . هیچ نگران هم نباش اگه جای خوب بزنی میلیاردر هم میشی

اینایی که میگن نه خوب نیست بدبختیم بیچاره ایم بلد نیستن

یه عده فکر میکنن مغازه داری کار هردمبیلیه نخیر باید بلد باشی الکی که نیست 

وقتی بلد نیستی و میری مغازه میزنی معلومه ورشکست میشی مغازه داری هنر میخواد

نظر شما چیه چطور مغازه ای خوبه؟؟

جاش مهمه نه اینکه بگم بالاشهر باشه یا مرکز شهر و سر پاساژ و اینا. نه به این چیزا نیست. یه محله میبینی مغازه خوبه. یه محله نه. الان بیشترین چیزی که تو این گرونی فروش داره مواد غذایی و بهداشتی و لباسه. چون نمیشه از اینا گذشت. مواد غذایی و بهداشتی که واسه خانم واسه شروع مناسب نیست. لباس بهتره. الان قیمتا بالا پایین داره. باید دست به عصا کار کرد. لباسای روزمره معمولا سرمایه کمتری می خواد و فروش خوبی داره. 

مغازه داری بهترین شغله . هیچ نگران هم نباش اگه جای خوب بزنی میلیاردر هم میشی اینایی که میگن نه خ ...

میشه بیشتر توضیح بدی؟؟اگ مغازه نخرم و رهن کنم خوبه اخه میخام ببینم کارم درس میشه یانه اگ خوب بود مغازه بخرم

خدایا شکرت
جاش مهمه نه اینکه بگم بالاشهر باشه یا مرکز شهر و سر پاساژ و اینا. نه به این چیزا نیست. یه محله میبین ...

اره میشه برای اول کاری مغازه رهن کنم اخه میخام ببینم میشه یانه

خدایا شکرت
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟اگ مغازه نخرم و رهن کنم خوبه اخه میخام ببینم کارم درس میشه یانه اگ خوب بود مغا ...

مغازه خریدن یک بحثه مغازه زدن یک بحثه دیگه . ممکنه مغازه رو بخری و مثلا موبایل فروشی بزنی ضرر بدی لباس فروشیش کنی سود کنی .

روند معمول توی بازار اینه که مغازه رو اجاره میکنن اگر خوب بود و واسشون گرفت و نیاز به جای بزرگ تر هم نداشتن , مغازه رو میخرن .

2706