2726

خانما چون من شغلی ندارم و حوصلمم تو خونه نمیکشه و ازبچگیم عاشق شغل مغازه داری بودم خیلی دوس دارم مغازه بزنم دوس دارم از تجربتون استفاده کنم؟بنظرتون درامدش خوبه؟؟سختی کارش چطوریه؟اصلا سخته یااسون؟؟

خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مزون داشتم از ترکیه لباس وارد میکردم سخت ترین کار دنباست

واقعا سخت بود ؟؟اخه من مجرد بودم مامانم فروشگاه داشتن اونجا هم بودم اما میدیدم سخته ولی واسم شیرین بود چون بامردم بودم و درامدمونم بالا بود.حالا نمیدونم مغازه داری درامد داره یانه با وضعیت الان؟

خدایا شکرت
2728

بستگی داره 

پدر من فروشگاه داره شکر خدا عالیه همه چیز

اما شوهرم روز به روز بدبخت تر میشیم درامد که نداره هیچ از زندگیمونم داریم خرج میکنیم 

تو این زمونه مغازه در صورتی میصرفه که یا جاش از خودت باشه یا جنسی بیاری که تو اون منطقه خواهان پیدا کنه

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 

کار خوبیه. ولی دانش خودش رو می خواد. باید مردم دار باشی. به کارت فکر کنی. بعضیا رو دیدم یه سرمایه ای جور می کنن تا تموم بشه می مونن بعدم جمع می کنن. ما سال هاست تو بازاریم. پدرم و پدربزرگم و عموهام تو این کار بودن. اگه مشتری رو دست کم بگیری کارت تمومه. 

واقعا سخت بود ؟؟اخه من مجرد بودم مامانم فروشگاه داشتن اونجا هم بودم اما میدیدم سخته ولی واسم شیرین ب ...

اره بابا

مصیبته

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
منم عاشق مغازه داریم اصلا حال میکنم با این شغل اما تجربه ای نداشتم از فروشندگی و مغازه داری

من تجربه دارم چون خودمون فروشگاه داریم یعنی پدرم داشت اما خب میخام بدونم تو وضعیت الان درسته؟؟

خدایا شکرت
2706