1345
1363
عنوان

کیا شغل خودشون یا همسرشون مغازه داریه میایین یه لحظه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 83 پست
خب بستگی داره به هرماه ولی به طور حدودی ۱۰ تومن حالا یه موقع ها مخصوصا شب عید یا روز مادر و یا ماه م ...

خداروشکر عزیزم مغازه از خودتونه یا رهن  یااجاره کردین؟

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
نه جای مناسبی داره اگر بخوام برم جای پر فروشتر باید ماهی ۲تا۳تومن اجاره بدم   ولی الان جا از خ ...

یعنی مغازه از خودته؟

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

خداروشکر عزیزم مغازه از خودتونه یا رهن  یااجاره کردین؟

عزیزم اجاره هست ماهی ۴.۵۰۰

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
1350
عزیزم اجاره هست ماهی ۴.۵۰۰

خب بااجارش حدودی ماهی ۱۰میلیونه .یعنی از ۱۰میلیون ک حدودی درامدتونه ۴میلیون کم میشه یا خیر؟؟صافیش انقدره؟

منم نظرم همینه دوس دارم ببینم چطوریه کارش بعد بخرم ک اجاره ندم...الان بااین وضعیت گرونی اشتباه نیس م ...

اگه بلد باشی چی بزنی چرا اشتباه باشه ؟ بحران اقتصادی یونان مردم داشتن از فقر و گشنگی میمردن یک نفر رفت مغازه زد میوه های لهیده و گندیده ارزون میداد دست مردم , تو اخبار نشونش دادن از همین راه میلیاردر شده بود خخخ

اگه بلد باشی چی بزنی چرا اشتباه باشه ؟ بحران اقتصادی یونان مردم داشتن از فقر و گشنگی میمردن یک نفر ر ...

خخخخ اره واقعا خوش بحالش

من خودم مغازه دارم ب نظرم خیلی سخته تمام وقتمو تو روز میگیره اصلا نمیتونم ی روز برا خودم باشم از اون طرف هم درامد آنچنانی نداره ک دلم خوش باشه همش روز ب روز بار مغازه کمتر میشه نمیتونم جنس جدید بیارم اصلا بازار خوب نیست

لطفا برای خونه دار شدنم دعا کنید 😍😍😍
1376

سلام من یه ساله مغازه باز کردم. بعضی ماهها خوبه سود میکنی. بعضی ماهای دیگه فقط ضرر. هر کاری سوخت و سوز داره دیگه. به نظرم کار بدی نیست. ما خوبی کامرون اینه که مغازه از خودمونه اجاره نمیدیم. مغازه پوشاک زنونه داریم. به نظر من از اینترنت شروع کن. فعلا مغازه نگیر.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
بستگی داره  پدر من فروشگاه داره شکر خدا عالیه همه چیز اما شوهرم روز به روز بدبخت تر میشیم درا ...

دقیقا  اگه معازه از خودت باشه خوبه وگرنه ک هیچ ...منو شوهرم ب معنای واقعی کلمه پاره شدیم....بدست بعضیا نمیاد کاسبی و مغازه داری ..مام از اون بعضیا بودیم

بماند که میشد کنارم بمانی؛نماندی😢بماند ک کار دلم را ب حسرت کشاندی😔
من خودم مغازه دارم ب نظرم خیلی سخته تمام وقتمو تو روز میگیره اصلا نمیتونم ی روز برا خودم باشم از اون ...

ما که هر چی میفروشیم ازونور جنس میخریم. بقیه هم حقوق فروشنده و پول اب و برق و گاز. اصلا هیچی سود نکردیم یه ساله الان ولی خب بهر جال همین که چرخش میچرخه خوبه.

هرگز با احمق ها بحث نکنید. آنها نخست شما را تا سطح خودشان پایین می‌کشند، سپس با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست میدهند!
سلام من یه ساله مغازه باز کردم. بعضی ماهها خوبه سود میکنی. بعضی ماهای دیگه فقط ضرر. هر کاری سوخت و س ...

یعنی چکارکنم تو اینترنت

ما که هر چی میفروشیم ازونور جنس میخریم. بقیه هم حقوق فروشنده و پول اب و برق و گاز. اصلا هیچی سود نکر ...

میشع بگی ماهیانه حدودی چقدر براتون میوفته

1226
یعنی چکارکنم تو اینترنت

تو نت جنس بفروش. ص اینستا باز کن. مثلا روسری سودش خیلی خوبه. یه جین میخری سی تایی مثلا. دونه ای 45 برات میفته. بعد تک میفروشی 80. 

دقیقا  اگه معازه از خودت باشه خوبه وگرنه ک هیچ ...منو شوهرم ب معنای واقعی کلمه پاره شدیم....بدس ...

مغازه چی دارین؟؟فروش ندارین؟؟

میشع بگی ماهیانه حدودی چقدر براتون میوفته

ببین ما روزی یه تومن به طور متوسط فروشمونه. بعضی ماها بیشتر بعضی ماها کمتر. ولی ازونورم همینقدر شاید بیشتر جنس باید بخریم بریزیم تو مغازه.

دقیقا  اگه معازه از خودت باشه خوبه وگرنه ک هیچ ...منو شوهرم ب معنای واقعی کلمه پاره شدیم....بدس ...

دقیقا ما هم از اون بعضیاییم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 
تو نت جنس بفروش. ص اینستا باز کن. مثلا روسری سودش خیلی خوبه. یه جین میخری سی تایی مثلا. دونه ای 45 ب ...

فکرنکنم فروش داشته باشه اخه خیلیا میگن ما میخاییم حضوری بخریم؟؟

1339