2737
2734
عنوان

زایمان نکردن منو حرف مردوم+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 2231 بازدید | 152 پست
خدا بچه هاشونو براشون حفظ کنه. منم دوتا بچه دارم ولی دوس دارم چهار تا بچه داشته باشم.

منم دوتا دارم،سومی رو هم می‌خوام ولی دو سه سال دیگه صبر میکنم وضعیم مناسب نیست،فعلا با بچه خواهرم خودمو سرگرم میکنم،

چطور خودشونو نگهمیدارن نمیگن؟جاری منم حامله شد زنگ زد با خوشحالی که حامله ام گفتم فعلا حرفی نزن تا ب ...

راستش دروغ چرا

من هم خیلی دوست داشتم تاماههای آخرنگم اماشوهرم  به مامانش گفت چون پزشکی هسته ای رفته بودبرای عکس رنگی ومن نبایدتا48ساعت پیشش میرفتم وچون طبقه بالای ماست زشت میشدبرای همین گفت

خانواده خودم هم ازبس حالم بدمیشدفهمیدن ولومیرفتم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روز زایمان من یه خانوم ۴۰ هفته بارداربود دهانه رحم یه سانت باز شده بیچاره ازشهرستان اورژانسی اومده ب ...

بیمارستانم خصوصیه گفتن فرصت داری شرایط بچه نرماله و کلی تست و ازمایش گرفتن و هر روز ان اس تی میگیرن تا بچه تو شرایط نرمال باشه تزریق نمیکنن

2731
استارتردکترت خوبه؟بیمارستانت خوبه؟میخوای زایمان طبیعی باشه نه؟

اره عزیزم همه چی خوبه 

زایمان تا بشه طبیعی میخام اگ نشه ام سز فقط دخترم سالم بیاد بعد ۵ سال خدا با معجزه بهم داده

برو سز کن چرا منتظری اخه

منم بچم تا ۴۱ هفته دنیا نیومد.امپول فشار زدن برام .کیسه اب پاره شد فهمیدن مدفوع کرده

سریع سز شدم

داستن لهم میکفتن پرستارا مدرک جمع کتیم انه مشکلی ایجاد شد مامقصر نیستیم

زنگ زدن دکترم اومد ساعت ۳شب سزز شدم.بااینوه درد طبیعی رو کشیدم 

ریسک نکن .برو بستری شو خصوصی سز شو

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
اره عزیزم همه چی خوبه  زایمان تا بشه طبیعی میخام اگ نشه ام سز فقط دخترم سالم بیاد بعد ۵ سال خد ...

تو چه دل جراتی داری 

بعد ۵سال باردار شدی سزارین کن خوب

من بچه دومم بود 

دکار گقت  نت خوبه طبیهی میاری ولی خوب بچم دنیا نمیومد 

کلا دختر میگن این مدلیه قریمیا میگن . به قولی دیر کنده میشه از مادر

قبل اینته مدفوع کنه سز شو 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

عزیزم منم مثل شما بودم چهل هفتم پرشده بود دریغ از درد، تو کلاس یه حرکت بهمون یاد دادن همون روزی که چهل هفتم پرشد انجام دادم، دستگیره در رو.گرفتم ده بار نشستم رو پام و پا شدم، دهمی رو که پا شدم کیسه آبم پاره شد لباسام خیس شد، زود رفتم بیمارستان، فشارم رفته بود بالا و بچه مدفوع کرده بود،اگه خودم این حرکت رو انجام نمیدادم دکترا هم نمیفهمیدن فشارم بالا رفت روزای آخر،  سزارین شدم، نمیخوام نگران بشی، ولی حتما چک کن خودت رو انقدم به حرف دکترا نباش، فشارت رو.چک کن، حرکت ورزشی ام انجام بده،انشالله نی نی ت رو صحیح و سالم بغل بگیری

2738

استرس نداشته باش

اگه نخواند میپرسن

بعد هم میشی مثل من که از چهار تا خواهرشوهر و مادر شوهرم یکیش نمی گفت مردی زنده ای 

به دل نگیر

منم هفته چهل تموم شد رفتم سزارین تا هفته ۴۲ نگه میدارم بعد آمپول میزنن 

اگه دیدی هفته ۴۲ با آمپول باز نمیشه انگولک نکننت برو۰ راحت سزارین

چه آدم مزخرفیه چرا نگفته مثلا

جز شکم کوچیکاست و از حالتش سواستفاده کرده فکر کن تو ماه اخر بارداریش رفته پیش خواهر برادرش هیشکی بهش شک نکرد که حامله است انقدر شکمش تو بارداری کوچیکه. ماهم 7 ماهش بود فهمیدیم و فکر میکردیم مثلا اولاشه نگو اخراشه 

البته خونواده شوهرمونم از این مدلها هستند که 

طرف نامزد میکنه کسی نفهمه

عقد میکنه کسی نفهمه ها

بچه دار میشه کسی نفهمه ها و الا اخر

کلا میترسن کسی چشمشون بزنه

سر بارداری من عروسی یکی از فامیلاشون بود کللی با ذوق لباس بارداری شیک و خوشگل دوختم رفتم عروسی نمیذاشتن از جام بلند شم حتی برم با شوهرم به عروس داماد تبریک بگم و کادو بدم انگار چه جرمی کرده بودم که حامله بودم و نمیخواستن کسی بفهمه

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
بی خیال بابا . اونا هم منظوری ندارن فقط نمیدونن که حرفاشون آزار دهنده اس به نظرشون دارن حالتو میپرسن ...

شما جز قدیمیای سایتین؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
2706