1421
1389
عنوان

بنظرتون این کار همسرم زشته یامن حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 70 پست
مگه قبول میکنه؟ هیچی، فقط توجیه میکنه که نه اینطور نیس. منم برام مهم نبودا، یه بار که با جاریم حرف ...

یعنی جاریتون گفت ک صداشو عوض میکنه؟

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
اگر با اون خانم حرف میزنه و لحنش رو عوض می کنه     خب طبیعی ه اگر داره با شما حرف میزنه و ...

ببین عزیزم کلا تو جمعی ک خانوما باشن عشقم و عزیزم زیاد میگه کلا میرییم خرید رفتارش عوض میشه و لحن برخوردش عوض میشه این ناراحتم میکنه😥😥بنظرتون چکارکنم من ؟؟دلیلش چیه اخه؟

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

نه شوهرم گفت که من موقع حرف زدن با تلفن صدامو تغییر میدم

اها من نمیدونم چطوری ب روی شوهرم بیارم اخه فکر میکنم اون خانوم براش اهمیت داشته ک لحن برخوردشو عوض کرده بدم میاد اخه

1436
ب عنوان یک مرد میگم  هیچ مردی ب اون بدی ک شما میگین نیست زنده باد مرد

با عرض معذرت منظورم شما نیستید بلا نسبت شما

اکثر مردا واقعا ذلیل و بیشعورن

ای بر پدرت دنیا........با ما تو چه ها کردی☹
ب عنوان یک مرد میگم  هیچ مردی ب اون بدی ک شما میگین نیست زنده باد مرد

بله واقعا اونجوریه..ولی نگین هییییچ مردی..خوب وبد بین زن ومرد هست همیشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
والله   بد هم دارن  اما واقعا  مرررررد هم داریم

شما وقتی با یه خانوم غریبه هم صحبت میشین ایا لحن صحبتتون تغیر میکنه میخام بدونم ببخشید

شما وقتی با یه خانوم غریبه هم صحبت میشین ایا لحن صحبتتون تغیر میکنه میخام بدونم ببخشید

خدایی من چند سال تنهام  تو شهر غریب  ک حتی ی اشنا کنارم نیست    همه خانم ها غریبه اند نهایت همون چندتا همکارم ک خانم هستن میشناسم

1444
شوهرتون زیادی مثبت ه         این واکنش یه جورایی  ناخودآگاهه    چ ...

اره عزیزم درس میگین شما ..ممنونم گلم از راهنمایی هاتون بسیار لذت بردم ممنونم😍😍😍😍باید بیشترروی همسرم کارکنم