1421
1411
عنوان

بنظرتون این کار همسرم زشته یامن حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 70 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
قرار نیست همه مثل هم باشن عزیزم خودتو اذیت نکن

ن عزیزم ببین میگم پسر دایی همسرم با زنش خیلی معمولی صحبت میکنه اما زنگ زد ب من لحنشو تغیر داده بود و برام کلاس میومد

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
1444

ازش غیر مستقیم بپرس اخ چه دلیلی داره😶

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
نه بابا،مردا همینن شوهر من صداش سلمان خان میشه اینجور مواقع😂

خخخخ یعنی چی😂😂😂

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
ازش غیر مستقیم بپرس اخ چه دلیلی داره😶

میترسم ناراحت بشه بهش بربخوره

ن عزیزم ببین میگم پسر دایی همسرم با زنش خیلی معمولی صحبت میکنه اما زنگ زد ب من لحنشو تغیر داده بود و ...

خب پس ببین خیلی از مردا تقریبا این مدلی اند

چکار به اون داری ، من میگم رو شوهرت حساس نشو

بقیه مردا هر کار دوست دارن بکنن

1390
همون دیگه بیخودی خودتو اذیت میکنی و حد و مرز حساسیتتو به شوهره نشون میدی که خوب نیست واست

اخه دیشب ایستاده بیرون منزل ب خانومه ادرس میده منم گفتم بیا تو درم ببند😂😂😂

میترسم ناراحت بشه بهش بربخوره

نه غیر مستقیم اخ دلیلی نداره واقعا 😶

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(چه حسی داره وقتی کسی که حتی به عشق اعتقادی نداره حس کرد عاشقته؟! اینا معجزه تو دلبرمن  ❤) _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐                   _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی !                                                                                      حس خوبی معشوق بودن  امیدوارم یکی همین قدر شدید عاشقتون  بشه ^_^                                                                                                                                              اسم کاربریم دخی 😂😉 و اسم خودمم سونیا 😎         
مثل خسرو شکیبایی خدا بیامرز حرف میزنه اینجور مواقع،صدا دورگه خفن،دلبر😂😂😂

خخخخ چیزی بهش نمیگی ؟؟چرااخه اینطورین 😜😜

1364