2726
عنوان

مثبت شدن بی بی چکم اما....

322 بازدید | 18 پست

سلام... این ماه طبق دستور دکتر و دارو اقدام به بارداری کردم... چون خیلی استرس داشتم ده روز مونده به پریودیم بی بی چک زدم... مثبت بود... به نظرتون خوشحال بشم یا کاذب بوده؟؟؟ 

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ده روز...چ جالب... من پنج روز مونده نمیدونم بزنم یانه 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
چندم سیکلت امپولو زدی ؟ امروز 20 پریودیته؟

روزهای 6/7/8 پریودیم فولیتروپین هارو زدم به بازو بود... روز 12/13 هم hcg گنارکس بود زدم عضلانی... امروز روز 18 سیکل هست... که من 28 روزه ام میشه ده روز مونده 

روزهای 6/7/8 پریودیم فولیتروپین هارو زدم به بازو بود... روز 12/13 هم hcg گنارکس بود زدم عضلانی... ام ...

خیلی زود زدی عزیزم بزار 14 روز از امپولت بگذره بعد بزن 

چون هورمون بارداری داخلشه مثبت کاذب نشون میده 

ولی حسم میگه مامان شدی☺

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
خیلی زود زدی عزیزم بزار 14 روز از امپولت بگذره بعد بزن  چون هورمون بارداری داخلشه مثبت کاذب نش ...

وای مرسی... مامان بشم ذوق مرگ میشم خخخخ

ده روز دیگه صبر میکنم... دعا کنید 

وای مرسی... مامان بشم ذوق مرگ میشم خخخخ ده روز دیگه صبر میکنم... دعا کنید 

منم ده روز دیگه میخام بزنم 😍امپول اچ سی جی هم زدم این ماه 

هردومون مامان شدیم ایشالله 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
2706