2733
2734

سلام بچه ها خوبین؟ من صبح سر یه کار هستم دفتر فنی هست یعنی تایپ و کپی و پلات و این چیزا ولی حقوقش خیلییی کمه. ولی من الان یک سال و شش ماهه پیشش هستم و بخاطر اینکه در طول ماه به خاطر دانشگاهم باید 4 روز مرخصی بگیرم این بهم مرخصی میداد موندم پیشش ولی اینم بگم که پول مرخصی ها رو از حقوقم کم می کرد و  در نهایت هیییچییی از حقوقم نمی مونه. حالا یه کار جدید پیدا کردم که سخته و دائم باید کار کنم اونجا و شغل دفتری هم نیست که پشت سیستم باشم مثل کارگری میمونه چون کارگاه تولیدی هست ولی حقوقش تقریبا یک و نیم برابر اون کار دفترفنی هست.. حالا من میخوام به این صاحب کار قبلی بگم کار پیدا کردم که حقوقش بیشتره و اینم اگه میتونه و منو میخواد حقوقمو زیاد کنه تا نرم از پیشش. بنظرتون چی پیام بدم بهش؟؟؟؟ اخه دوستمم هست و نمیدونم چطور بهش بگم. و اگه بخوام برم سرکار جدیده باید از فردا برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمئن باش بهش هم بگی یه کار پیدا کردی که حقوق بیشتری داره. قبول نمیکنه یه ریال بیشتر بده.

برو کار جدیدت . انشااله موفق باشی.

وقتی از روزهایی که دانشگاه میری از مرخصی کم میکنه و حقوق نمی ده دیگه جای پرسیدن نداره.

بعد هم چند وقت بعد دانشگاهت هم تموم میشه و راحت میشی.

2728
2738
مطمئن باش بهش هم بگی یه کار پیدا کردی که حقوق بیشتری داره. قبول نمیکنه یه ریال بیشتر بده. برو کار ج ...

اره واقعا بی انصافه. خودمم حدس میزنم زیاد نمیکنه حقوق رو ولی اینکه مجبورم یهو از فردا نیام دیگه هم بد هست اخه

بندیس عزیزم با شرایط اقتصادی پیش اومدهدمن واقعا در تواناییم نیست با این مبالغ بیام سرکار چون همش رو باید کرایه راه بدم یکی از فامیلامون کار بهتری پیدا کرده و چون اشنا است گفته من برم اونجا و منم مجبورم برم چون خودت میدونی که کلی قسط و قرض دارم و...

کلا رک نگو همه چی رو بنداز به گردن شرایط اقتصادی و اینا و بیا بیرون 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
بندیس عزیزم با شرایط اقتصادی پیش اومدهدمن واقعا در تواناییم نیست با این مبالغ بیام سرکار چون همش رو ...

وااایییی ایییول الان اومدم بنویسم اصلا نمیدونستم از کجا شروع کنم ولی الان همینو میگم بهش :)) بعد چطور بهش بگم که از فردا باید برم اونجا؟؟؟ اصلا بهش نگم که حقوقم رو زیاد کنه میمونم پیشش؟؟؟ بزارم خودش اگه خواست زیاد کنه؟؟

وااایییی ایییول الان اومدم بنویسم اصلا نمیدونستم از کجا شروع کنم ولی الان همینو میگم بهش :)) بعد چطو ...

چرا بگو اگر شرایط داری شما حقوقم رو کمی بیشتر کن چون دوست دارم پیشت بمونم با اینکه  اون جا بیشترم میدن  ولی خوب نسبت به شما احساس دین میکنم 

اگرگفت در توانم نیست برو سرکار بعدی ادم 7 صبح میاد بیزون حالا چه کارگری کنه چه دفتری به هر حال خستگیس هست حالا حقوقش بیشتر باسه که عمر ادم تلف نشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
چرا بگو اگر شرایط داری شما حقوقم رو کمی بیشتر کن چون دوست دارم پیشت بمونم با اینکه  اون جا بیشت ...

ایول مرسی ازت عزیزززم.

اره واقعا مهم تایم ادم هست که میزاره.

بعد میدونم اگه بهش بگم یه ذره میزاره رو حقوق ولی اگه کم بزاره هم من نمیخوام بمونم پیشش اگه کم گذاشت میگم بازم خیلی کمه و نمیصرفه برام.

2706