2726
عنوان

خیلی میترسم....تصمیم درست چیه؟!!!!

245 بازدید | 33 پست

خانم ها من شوهرم کارگره،درامدش در ماه نهایت 1200هزارتومان هستش،بعضی ماه ها شایدم کمتر.

دو تا بچه شش ساله و سه سالم دارم

هیچ نوع بیمه ای نیستیم

یه شرایطی پیش اومد سه سال پیش که مجبور شدیم خونمون فروختیم ویه جای دیگه دو طبقه ساختیم....الان قسطای دو طبقه خیلی زیاده،ماهی1300قسط داریم،جدا از قسط (چونکه ب هر حال سه سال دیگه قسطامون تموم میشه)درامد شوهرم خیلی کمه،کفاف زندگیمون و خرجمون نمیده خداشاهده الان سه ساله مرغ گوشت خونم از خونه بابام میارم،اونم مامانم یواشکی بهم میده،یا یه وقتایی بابای خودش یه مقدار ناچیزی پول میده البته خودش نمیده باید رو بزنیم تا بده.

طبقه اول خودم میشینم،طبقه دوم دادم مستاجر و پول رهنشو کامل دادیم جای بدهکاری ها

فقط خود خدا میدونه چه سختی هایی کشیدیم تا اینجا ساخته شد

الان شوهرم گیر داده طبقه بالا بفروشیم یکم درست زندگی کنیم،دستمون جلو کسی دراز نباشه،خرج لباس بچه ها را داشته باشیم بخریم،ماشین بخریم،و.....

یه طبقه هم خودمون بشینیم

اما من دلم راضی نمیشه خیلی میترسم،میگم نکنه پشیمون شیم،نگران اینده بچه هامم و.....

ب نظر شما کار درست و منطقی چیه؟!

شوهرم ادم سالم و کاری هست و ما توی یه شهرستان کوچیکیم ک واقعا کار نیست،نه برای من نه شوهرم

خداشاهده شده رفتیم جاهایی شاکردی و.... ولی پول نمیدادن (پس لطفا نگید برید دنبال کار و....)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باز هم خداروشکر.سرپناه دارید.نگران نباش خدا بزرگه...شوهرت نمیتونه کار تو کارخونه بگیره بیمه داشته باشید؟؟خودتم برو اپیلاسیون و ارایشگری در حد مبتدی هم یاد بگیری میتونی کمک خرج باشی

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست

شوهرم میگه نترس بهم اعتماد کن من پول ب هدر نمیدم میخام سرمایه داشته باشم باهاش کار کنم

دوستان بیشتر از همه بی ماشینی خیلی اذیتمون میکنه با دوتا بچه .....

ترخدا راهنماییم کنید،تصمیم درست چیه؟!

پ.ن:شوهرم قبلا همه جوره امتحانش پیش من پس داده از هر لحاظی بش اعتماد دارم ولی ب هرحال خیلی میترسم....

باز هم خداروشکر.سرپناه دارید.نگران نباش خدا بزرگه...شوهرت نمیتونه کار تو کارخونه بگیره بیمه داشته با ...

قبلا کارگر کارخانه بود تعدیل نیرو کردن اخراج شد وبیمه امونم قطع شد

سلام عزیزم... تصمیم درست در مورد چی؟؟؟ تو این دوره زمونه یا باید بابات پولدار باشه ..یا اختلاس کنی و قاچاق.. یا اینکه گزینه سوم که تکلیف اکثر ماست به سختی صاحب چیزی بشیم... از پس هر سختی آسایشی هست همین که تو این اوضاع گرونی خونه صاحب خونه شدید خیلی خوبه سعی کن تا جایی که میتونی حفظش کنی... موفق باشی

شوهرم میگه نترس بهم اعتماد کن من پول ب هدر نمیدم میخام سرمایه داشته باشم باهاش کار کنم دوستان بیشتر ...

اگه میتونی کار کنی که کار کن و کمک خرج باش. اگر نه بفروشید. یه ماشین معقول و کمی طلا بخرید. میتونه وانت یا تاکسی بخره که باهاش کار کنه.

2706