2737
2734
عنوان

بابام برای داداشم خونه بخره

| مشاهده متن کامل بحث + 3587 بازدید | 221 پست
چون احتمالا خودشونو جای اون عروسه میذارن

موافقم     

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قانونه؟؟؟ چرا باید پس پسر خودش چکارست؟؟؟

بعد ازدواج خرج زن و زندگی و بچه اشو بده، وقتی پدر میتونه خیلی نامردیه بچه اش بره تو مضیقه

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
2728
ببخشید هااا قصد جسارت ندارم ولی بعضی وقتا پدر مادرا با لطف های ما بجا و عجیب غریب بچه هاشونو بدبخت م ...

قبول ندارم

من پدرم برای من و خواهرم خونه خرید

اصلا لطف بیجا نبود

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چ جالبه ..جرا یسریا میگن باااید بخره ..این بایدا ازکجا میاد...جالبه...

پسری که میاد میگه زن می‌خوام باید فکر خونه و خرج زندگی رو بکنه دیگه ؟؟؟ اگه قرار بود باباش خرج بده خوب خودش زن می‌گرفت باباهه

2738
نه تازه بابام انتظار داره شد من بیارم اینجا

پس کاملا بهت حق میدم که هر کاری کنی واسه اینکه مانع بشی بعدشم پدرت خونه که خرید باید بعدش صدتا چیز دیگه هم بخره محبت زیادی اونم یه جا و به این بزرگی تبدیل میشه به چی?به وظیفه من خوب میفهمم حرفتو

خب زن نگیره وقتی تحمل مضیقه نداره

عجب

باباهه بچه نمی اورد وقتی نیاز اولیه بچه رو نمی تونه تامین کنه

غذا پوشاک مسکن نیاز اولیه بچه است باید تامین بشه، البته تو بعضی جاها و فرهنگ ها با منت 😏

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم
عجب باباهه بچه نمی اورد وقتی نیاز اولیه بچه رو نمی تونه تامین کنه غذا پوشاک مسکن نیاز اولیه بچه اس ...

تاپیری باید همه ایناروتامین کنه کجا همیچین چیزی نوشته شده بعداستقلال توفرهنگ لغت شماچی معنی میشه؟به نظرمن که اشتباه ترین کارممکن همینه

حیف حال ندارم میاد وگرنه تعریفدمیکردم بابام که برای پسراش اپارتمان خرید چجور الان پشیمونه میگه کاش به حرفتون گوش میکردم یعنی پشیمونه هااااا

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
2706