2726

سلام.صبحتون بخیر.قراره این هفته بیایم گرگان و ساری هواچطوره شبا سرد میشه؟بازارهایی هست که من تو تی وی دیدم میوه سبزی ماهی ومحصولات محلی واینا میفروشن تو گرگان کجاهست یا اونا روزای خاصی هستش؟خیلی ازاون بازارا خوشم میاد ولی تا حالا نرفتم

گرگان بازار ماهیش جداست حدودای امامزاده است

بازار سبزی و خوار و بار و میوه اش نعلبندانه

اومدی گرگان جاهای قشنگ و دیدنی زیاد داره و حتما از هر جا در توانت بود بازدید داشته باشید، سفری خوش رو برایتون آرزومندم.

کاربر قدیمی ام. بعد از حمله ناگهانی مردها به سایت، ترک نی نی سایت نموده ام و دوباره به آغوش نی نی سایتی ها برگشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم صبحت بخیر،من مازندرانم،شبا که خیلی خنکه مخصوصا دم صبح خیلی سرد میشه،من از ساری اطلاعی ‌ندارم اما شیرگاه که ما زندگی میکنیم یکشنبه بازار داره و ماهی و این چیزا میفروشن،قائمشهر هم چهارشنبه بازار داره،بابل دوشنبه بازار داره،ساری اما نمیدونم چند شنبه این بازار رو برپا میکنن

ت
2728

من سالها گرگان زندگی کردم ولی اون بازاری که شما میگی رو ندیدم. اون بازار سنتی که ماهی و ماهی دودی و سبزی میفروشن یا خانم ها با لباس محلی از روستاشون با خودشون تخم مرغ میارن واسه فروش رو من فقط تو رشت دیدم. 

گرگان نعلبندان داره..خوبه ولی به نظرم اون بازار مدنظرشما نیست.

من سالها گرگان زندگی کردم ولی اون بازاری که شما میگی رو ندیدم. اون بازار سنتی که ماهی و ماهی دودی و ...

آرهدهمین که گفتی پس باید برم رشت خخخ.خب حالا همون نعلبندانم میریم داخل شهره؟

ممنون آره سری قبل هولکی اومدیم این بار میخام بگردم انشاا...النگدره و توشن تو نظرمه .بچه کوچیک داریم ...

الان هوای النگدره و توشن عالیه سرد نیس معتدل 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁