2726
عنوان

پاك كردن تاتو و فيبروز ابرو

9509 بازدید | 25 پست

من خودم ابروهاي نسبتا پرپشتي دارم ولي تاج يكي از ابروهام شكسته تازه دو روزه كه ابرومو تاتو كردم به روش فيبروز ولي از همون روز اول اصلا از مدلش خوشم نيومد.. ميخوام هر چه سريع تر پاكش كنم.. تو اينترنت ديدم نوشته بود با مخلوط نمك و ابليمو به صورت دوَراني با پنبه بمالم روش بعد از چند هفته پاك ميشه و جوهر تو ابرو ها مياد بيرون.. با اينكه دردناك بود دو بار اينكارو انجام دادم و با اب گرم شستم.. الان يكم درد داره و يه مقدار قرمز شده به نظرتون طبيعيه؟؟؟ عفونت نيست؟ ميترسم... 

ميخوام هر طوريه سريع پاك بشه فقط.. كسي اينكارو انجام داده؟ با چه روش خونگي ميتونم سريع پاكش كنم؟ 

ايا بايد بزارم زخماش خوب بشه اول بعد پاك كنم ؟

بعد از محرم عروسيمه و نميدونم بايد چه غلطي بكنم كه كاملا پاك بشه و جاش رو پوستم نمونه.. ميترسم با اب ليمو و نمك پوستم خراب بشه

لطفا كمكم كنيييييييييييييييد

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
0
0%
2
1
100%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فیبروز میگن ماندگاریش خیلی کمه اگه ترمیم نری 

شما صبر کن خود ش پاک میشه

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2728

لطفا راهنمايي كنيد اگه ميدونيد... به نظرتون ماساژ با نمك و ابليمو رو ادامه بدم يا بزارم زخمش خوب بشه بعدا ... ميترسم اگه ادامه بدم بعدا جاي زخمش بمونه.. نظرتون چيه بچه هاااا ... خواهش ميكنم كامنت مفيد بزارييد خيلي حالم بده

الان چون هنوز زخمخ اینطوری به نظر میاد تو ترمیم میتونی درستش کنی این جیزارو به ابروت نزن عفونت میکنه یا رنگش قرمزی میگیره اونوقت بدتر میشه یا گوشت اصافه میاره

آبلیمو واسه کسایی ک حداقا چند ماه گزشته از تتو شون

دعا کنید منم تیکر بارداریمو فعال کنم.😊

مرسي ماكسيرا جون.. ديگه ميزارم زخمش خوب بشه خودش بريزه.. فقط برا عروسيم نميدونم چيكار كنم تقريا دو ماه ديگه عروسيمه.. خواستم ابرومو درست كنم كه بعد ازدواج راحت بتونم صورتمو بشورم و توي شكستگيم مداد نكشم زدم خرابش كردم

كلا افسردگي گرفتم ولي سعي ميكنم منطقي باهاش كنار بيام😔

مرسي ماكسيرا جون.. ديگه ميزارم زخمش خوب بشه خودش بريزه.. فقط برا عروسيم نميدونم چيكار كنم تقريا دو م ...

سلام خوبین.

شما فیبروز ابروتون چی شد؟پاک کردین یا خودش رفت.برای منم پهن زده روز اولمه خیلی ناراحتم.شما بگید چیکار کردید

بچه ها منم دقیقا این مشکل رو دارم یه ماهه فیبروز کردم برعکس چیزی ک خواستم واسم پهن و پررنگ زده خیلی زشت شدم عروسیمم نزدیکه توروخدا چه راه حلی دارید؟ کسایی ک پاک کردن راهنماییم کنن دارم دیوونه میشم

نههه خيييلي پهن و زشت شده ميخوام فقط پاك بشه الان خيلي كمرنگ تر شده اتفاقا فقط ميترسم عفونت كنه ...

عزیزم منم دقیقا همین شرایطو دارم توروخدا چیکار کردی واسه پاک کردن ابروت؟ بنظرت چکاری بهتره انجام بدم؟

2706