2726
عنوان

کسی تجربه ساس داشته؟

285 بازدید | 19 پست

فکرکنم خونمون ساس داره...

پیداشون نمیکنم فقط علائمشو میبینیم

کسی تجربه داشته؟

بدون سم پاشی از بین نمیرن؟ ممکنه توی بالشت هم برن؟

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونه که معمولا نمیگیره

ولی خب با سم پاشی ساده نمیمیرن

خوابگاه ما تمام موکت ها و تشک هارو ریختن دور و آتیش زدن 

بعد سم پاشی کردن

چون میرن توی پرز موکت و تو اسفنج تشک تخم میریزن.سم هم بزنی بعدش که اثرش رفت اینا درمیان از تخما.پس فایده نداره

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2728
جه جيزها ادم ميبينه اينجا، نشنيده بودم خونه ساس داشته باشه تو سربازخونه و خوابكاه شنيده بودم

منم اصن نشنیده بودم خونه پدریم

الانم بعد کلی سرچ فهمیدم ساسه

همسرم رفته بود اردو ممکنه با ساک اون اومده باشه..

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
خونه که معمولا نمیگیره ولی خب با سم پاشی ساده نمیمیرن خوابگاه ما تمام موکت ها و تشک هارو ریختن دور ...

ما ک تشکمون خوش خوابه ولی بالشت. ممکنه تو اونا قایم شده باشن؟ آخه خودشونو اصن پیدا نمیکنم. گاهی شک میکنم واقعا هستن

من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😭تجربه ات چیه؟

ما ک تشکمون خوش خوابه ولی بالشت. ممکنه تو اونا قایم شده باشن؟ آخه خودشونو اصن پیدا نمیکنم. گاهی شک م ...

آره میرن توی پرز لباس و این چیزا...تا زیاد نشن خوب نمیشه دیدشون

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
آره میرن توی پرز لباس و این چیزا...تا زیاد نشن خوب نمیشه دیدشون

ببین عزیزم تو حتما از نزدیک دیدی شون درسته؟

یعنی اونقدر ریزن ک لابلای بافت لباس هم قایم شن؟!!!

من دو هفته قبل تو کمد دیواری اتاق خوابم دیدم. خدا رو شکر خیلی زود متوجه شدم. با این حالا تمام پتو و تشک و بالش ها رو بردم بالا پشت بوم. کمد دیواری رو خالی کردیم. لباس زمستونی هامون رو تو چمدون ها گذاشته بودم. همه رو دوباره شستم و تو آفتاب خشک کردم. همسرم گوگرد گرفت و سوزوند . بعد دوبار سم کامن زدیم. 

تو نت دیدم خاک دیاتومه خیلی عالیه. اونم خریدیم دو تا دور کمدها و اتاق ها ریختیم. لابلای رختخوابها و لباس ها هم نفتالین گذاشتم. 

راستی اگه میخوای متوجه بشی ساس هست. نیمه شب چراغ اتاق رو روشن کن . روی دیوار و روی تشک و تخت خوابت رو دقیق نگاه کن. ساس ها توی تاریکی نیمه شب بیرون میان. 

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
من دو هفته قبل تو کمد دیواری اتاق خوابم دیدم. خدا رو شکر خیلی زود متوجه شدم. با این حالا تمام پتو و ...

ای خدا

عزیزم من ی شب بیدار بودم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3117638/مثل-کارآگاها-چراع-قوه-به-دستم

خبری نبود ازشون...مثل جن میمونن

کمدمو بیرو ریختم

ممکنه داخل خوشخوابم برن؟

چه اندازه ای هستن؟ پرواز میکنن؟

لایه های دوخت خوشخوابتو یا لبه های بالشتو نگاه کن 

ممکنه یه چیزای ریز و سیاه یا قهوه ای مثل لک ببینی که مدفوعشونه

گزیدگیشون سه تا هست معمولا مثلا رو دستت سه تا گزیدگی هست با کمی فاصله

تقریبا دوبرابره شپشه اندازشون

طعنه ی خلق و جفای فلک و جور رقیب همه هیچ اند،اگر یار موافق  باشد
ای خدا عزیزم من ی شب بیدار بودم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3117638/مثل-کارآگاها-چ ...

کلی به تاپیکت خندیدم ... 😄😄 عزیزم عکسهاش تو نت هست. بالغشون اندازه مورچه هستن . شکل ظاهریشون مثل سوسکهای آشپزخونه. 

واقعیتش ما بخاطر دوقلوها تخت نداریم و رو تشک؛کنار هم می‌خوابیم. ولی ساس ها فقط منو طعمه کرده بودن. منم فکر میکردم که نیش پشه است. دو هفته قبل پسرم اومد گفت مامان کفش دوزک. وقتی دیدم فکر کردم سوسکه ولی نشون چند نفر دادم که فهمیدم خیرندیده ها ساس هستن. پرواز نمیکنن. ۵۰۰ روز بدون غذا میمونن. زاد و ولدشون زیاده.  درز تشک ها لباس ها رو دوست دارن. من خیلی اینترنت رو بخاطرشون بالا پایین کردم. یکی دوتا تاپیک مفید هم تو نی نی سایت راجعشون خوندم‌ . تاپیک رو پیدا کنم ،، آدرسش رو اینجا میفرستم. 

ولی در کل از خدا می‌خوام که در مورد ساس توهم زده باشی و اصلا اصلا تو خونه ات نباشن

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز
لایه های دوخت خوشخوابتو یا لبه های بالشتو نگاه کن  ممکنه یه چیزای ریز و سیاه یا قهوه ای مثل لک ...

گشتم نبود

گزیدگیشون همینجوریه دقیقا

شپش ندیدم از نزدیک

پس وقتی مدفوعشون دیده میشه

خودشون حتما دیده میشن دیگه؟

پس چرا پیداشون نمیکنم😣

2706