2737
2734

من بدون کوتاهی درمان کردم.موهام تاکمره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ذلم نمياد اما صبرش تمام شده

طب سنتی:ی مقدار اسپند آسیباب کنید بعد توی مقداری آب جوش بریزید تا دم بکشه .روسماور یا کتری نزارید تو همون آب جوش تو ظرفی باشه دم بکشه بعد از صافی رد کنید بعد اون آبو بریزید رو کل سر بمالید تا نیم ساعت بمونه.نوشته بود بطور معجزه آسا همه شپش و تخمش ازبین میره حتی نوشته بود احتیاج به تکرارم نیس.

خدا کنه همه منتظرا بزودی باردار بشن.خدا کنه همه دخترای مجرد زودی ازدواج کنند دعا هر روز من♥️
جداا ؟تا حالا نشنیده بودم

آره.میکشه.دکلره که عالیه‌.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738
اون وقت و تحمل نداره

زمان زیاد نمیبره.همش دو روز.

https://www.instagram.com/p/Bxp6vn2H-rt/

اینو ببین شاید به درد خورد توضیح داده

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2706